Ktoś chętny, robimy zrzutke?

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Przeciez napisalem ze cena dosc spora jak dla mnie.. a po drugie pomyslalbys i doszedl do wniosku ze zakup tych kolumn wiazalby sie ze sprzedaza tych co mam. Roznica robi sie na poziomie 7 - 8000zl. Sub eqmaxx12 to koszt tez 4000zl. Kolejna sprawa te kolumny bardzo popularne na drugim forum wiec moglaby to byc bezstratna inwestycja w tej cenie..... no ale ty tylko widzisz czybek swojego nosa.

A kwestia czy mam $ czy nie mam $ to chyba najmniej cie powinno interesowac...

Widac ze odkad dowiedziales sie ze kupilem cos drozszego to ewidetnie bije od ciebie zazdrosc. Na kazdym kroku masz jakies zgrzyty w stosunku do mnie. Az tak cie to boli?

Wiedzialem ze chwalenie sie niektorymi rzeczami na tym forum to kiepski pomysl... zawsze trafi sie jakas zaraza... ktora bedzie wyzygiwac.


Ps. Wklejam te linki do kolumn uzywanych, bo bynajmniej temat nie umiera, cos sie dziecie, zawsze jakas opinie dostanie sie o danej kolumnie. To jest jedyny powod dlaczego wklejam te i inne okazje.
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Po co te awantury:hihi: Te twoje wywody są bez sensu. Denerwujesz sie jak dziecko. Wyjdź do ludzi jak to ostatnio mówiłeś. Nie musisz odpisywać bo jaki to ma sens?
Śmiać mi sie tylko chce i tyle. A że glupoty piszesz to nie oge sie powstrzymać żeby czegoś nie napisać.
:kom::krol::spam:

Bądź dorosły nie odpisuj już o głupotach. Niewiem.co mam.ci zazdrościć jak raczej wszytko mam? Żone, dzieci, zdrowie..
Weź sie w garść.
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Active member
Bez reklam
Jesli ktos szuka 7- kanalowej koncowki Maratntz MM8077 (pudelko, polska instrukcja) i nie chce wydac wiecej niz 1000e; radze sie szybko skontaktowac.
Nie wrzucam do gieldy, bo nie ja sprzedaje.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Nasz kolega z forum wystawil na sell na drugim forum wedlog mnie bardzo ciekawe aukcje.


JVC DLA-X 500 plus eeColor Lut Box
Cena: 11500 lub zamiana
Opis: Stan sklepowy , pełen komplet , 407 h , 2 kalibracje. Lub zamiana na tańszy pod konsolę dla dziedzica. Optoma , Benq , Epson .

Klipsch SW 115 x 2 szt
Cena: 2000/ szt
Opis: Stan sklepowy , pełen komplet , jeden z gwarancją PL

Klipsch 450 centralny
Cena: 1800
Opis: Stan sklepowy , pełen komplet , gwarancja PL


Link.
Klipsch 450 centralny

Linki na allegro do sprzedawcy
http://allegro.pl/jvc-dla-x-500-plus-eecolor-lut-box-i-magicscreen-i6981922205.html#thumb/1
 
Ostatnia edycja:

SebaK1205

New member
Bez reklam
Ceny fajne... ale już tylko wybrane kolory. W ciągu roku udało mi się skompletować Monitor Audio Silver 5.0... w tym własnie centralny w sierpniu... przypuszczam że te kolumny pozostaną ze mną na dłuższy czas. Teraz tylko Atoll IN100SE do kompletu...
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Gdzie Wy tam widzicie fajne ceny? Ceny normalne jakie da się uzyskać po negocjacjach lub kompletnie bez nich. Sporo zawyżone przekreślone i "pseudopromocja" działa. To normalna zagrywka. Jedną z par kolumn wymienionych w tej nibywyprzedaży kupiłem niżej w normalnym sklepie.
Słabo się staracie ;)
 

Murinio_86

Member
Ceny fajne... ale już tylko wybrane kolory. W ciągu roku udało mi się skompletować Monitor Audio Silver 5.0... w tym własnie centralny w sierpniu... przypuszczam że te kolumny pozostaną ze mną na dłuższy czas. Teraz tylko Atoll IN100SE do kompletu...

SebaK1205 mój kolega wspominał, że będzie chciał sprzedać takiego atolla, mogę podpytać czy jest gotów to zrobić. Ma w kolorze srebrnym.
 
Do góry