Ktos chetny? 50w829 za 2750zl

wujektimon

New member
ja mam 200km, juz napisalem czy mozna odebrac osobiscie, jesli tak to chyba sie przejade i na miejscu zadzwonie do sony zapytam sie o gwarancje. 50" mi nie pasowalo ze wzgledu na brak vesa, ale za taka cene to sam cos wymysle.
 

valdi_one

New member
Nadwyżka magazynowa? To nie ciuch z outletu. Ciekawe co załatwisz daj znać, ja kupiłem ten tv dwa dni temu w SC za 3777 a w Euroagd jest za 3799 a z sounbarem i piłką 4999 a tu aż tyle taniej?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Założę się że nie ma możliwości odbioru osobistego, ale może się mylę.
Pierwsze co, to napisać do osób które mu wystawiły komentarze i za co.
Drugie, zanim wsiadłbym w auto, poprosić o real fotke produktu z jakimś wybranym przez nas przedmiotem w tle, np. zapalniczka, gazeta itp.
 

piechu

Member
Bez reklam
poza wszystkim, nie ma żadnych danych kontaktowych - mail, telefon - poza możliwością wysłania zapytania via allegro
a o fotkę prosić koniecznie, tak jak armanig pisze
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Ten użytkownik ma sporo popularnego sprzętu różnych marek wystawionych za dobre pieniądze, ja wyczuwam myk na zasadzie - pieniądze na konto i witaj Nowa Zelandio, czy coś w tym stylu - bo o ile nadmiar tv mogę zrozumieć, czy nadmiar kart graficznych, to nadmiar Yamaszek R1? :D
 

wujektimon

New member
tez mi sie wydaje ze to walek, a te pojedyncze kupione sztuki TV to podstawione osoby. Obecnie nie mozna sprawdzic zadnej aukcji, za ktora dostal komentarz. No ale zobaczymy co odpisze.
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
Ten użytkownik ma sporo popularnego sprzętu różnych marek wystawionych za dobre pieniądze, ja wyczuwam myk na zasadzie - pieniądze na konto i witaj Nowa Zelandio, czy coś w tym stylu - bo o ile nadmiar tv mogę zrozumieć, czy nadmiar kart graficznych, to nadmiar Yamaszek R1? :D

R1 pisze ze z likwidacji sklepu, ale to nie zmienia faktu że jest to coś co trzeba sprawdzić, i odbiór tylko osobisty. Druga sprawa wziął bym numer seryjny i spytak się dystrybutora czy producenta jak będzie realizowana gwarancja w razie W.
 

wujektimon

New member
To ze nie ma w bazie sony to sie zgadza bo na polskiej stronie tego modelu nie ma :)

Co nie zmienia faktu, ze to wal

"Witam.

Przykro mi. Przesyłka kurierska to jedyna opcja dostawy ponieważ nie mam bezpośredniego dostępu do sprzętu i najpierw muszę go zamówić - z tego powodu czas wysyłki jest wydłużony. Mimo wszystko zachęcam do zakupu bo to naprawdę wyjątkowa okazja :)

Pozdrawiam."
 

wujektimon

New member
jednak, jak wlasnie zauwazylem na allegro, ludzie juz wykupili 10 sztuk samsunga 48h6400 za 1950 oraz 55" samsunga z kolejnymi 3 sztukami oraz na sony tez ktos sie zecydowal :)
 
Do góry