który zestaw wybrać????

filu11

New member
mam do wyboru:

HK avr 138 + dvd28
yamaha 363 + dvd pioneer 410

do obu zestawów są kolumny JBL SCS 178

zestaw bedzie używany tylko do filmów
 

d4ri0

New member
jak dla mnie to HK bez zastanowienia. Nie wiem tylko dlaczego porównujesz z nim Yamahę z niższej półki...a nie na przykład 563 albo 663. Tak jak napisałem wyżęj HK, ale ze swojego Marantz'a też jestem zadowolony:)
 

tosteer

New member
Co wybrać?

Witam!
Jeśli można się podłączyć to chciałbym prosić o radę.
Mianowicie mam przeznaczone na amplituner i kolumny ok. 3500 -4000zł.
Wertowałem internet w poszukiwaniu złotego środka i wpadł mi taki zestaw w oko:
Onkyo TX-sr606
Jamo S 606 HCS 3 (bez suba narazie)
Docelowo chcę filmy i muzykę puszczać z kompa.
Czy to dobra konfiguracja??
Muzyka 60% film 40% ; pokój ok. 20m2
Ewentualnie co możecie polecić w podobnej cenie??
Pozdrawiam
 

d4ri0

New member
No całkiem całkiem to Onkyo. Ale srebrne dużo ładniejsze. Jeżeli będziesz z tego korzystął jak piszesz 60% muzyka 40 filmy to albo ten Onkyo, albo Marantz 5003. A co do kolumn Jamo to pierwsza klasa.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
filu11 -
Też wybrałbym HK


tosteer

Do Twoich potrzeb sprawdziłbym tylko
Marantza 5003 i Onkyo 606
 

filu11

New member
blackninja napisał:
HK i JBL to zestaw fabryczny i najlepiej dopasowany.

dowiedziałem się w sklepie że dvd 28 HK nie czyta plików tekstowych w divix tylko odczyta plik z filmem, chyba że tekst zostanie wgrany do pliku z filmem za pomoca jakiegoś programu

w związku z tym wezmę Yamahę 463 i dvd s661 lub pioneer 410 ale jeszcze szukam i czytam różne fora jakie dvd wybrać
 

tosteer

New member
Dzięki wielkie za odpowiedź

Blackninja podesłałem podobne pytanie na priw wcześniej. Czy mógłbym prosić o cenę takiego zestawu?

Z góry dzieki
 

Blue_Kominiarz

New member
filu11 napisał:
dowiedziałem się w sklepie że dvd 28 HK nie czyta plików tekstowych w divix tylko odczyta plik z filmem, chyba że tekst zostanie wgrany do pliku z filmem za pomoca jakiegoś programu
To akurat bzdura. Ja mam H/K avr 138 + dvd 28 + JBL Balboa Pack i nie dość że gra całkiem fajnie to napewno nie ma problemów z odczytem plików tekstowych razem z divix'em. Co do jakości wyświetlania napisów, to oddzielny temat, ale czyta napisy na 100%

Skoro już mowa o takim zestawie to chciałbym Was zapytać o opinie, czy ktoś testował taki zestaw, porównywał z innymi? Na tym forum nie znalazłem porównania do innego zestawu a i generalne w necie ciężko o opinię na temat H/K avr 138 + dvd 28 + JBL Balboa Pack.
Pomieszczenie do oglądania ok 10mkw, przeznaczenie: docelowo 100% filmy.
 
Ostatnia edycja:
Do góry