Który z uchytów wybrać??

piomalek

Member
Witam
Posiadam Tv LG42"LM620s i postanowiłem zakupić do niego uchwyt by go podwiesić, zwracam sie do was z prośbą o poradę który z uchwytów wybrać mam trzy typy poniżej podam linki:

1.NBSP1- Wysokiej jakości obrotowy uchwyt dla monitorów i telewizorów LCD LED 32" - 42" :: Uchwyty do TV

2.SP400 - Wysokiej jakości obrotowy uchwyt dla monitorów i telewizorów LCD LED 32" - 47" :: Uchwyty do TV

3.NB757-M400 - Wysokiej jakości obrotowy uchwyt dla monitorów i telewizorów LCD LED 32" - 46" :: Uchwyty do TV



Prosił bym o podanie argumentów które przemawiają za wybraniem tego a nie innego uchwytu którego polecicie.

Poniżej przesyłam schemat pokoju i gdzie ma wisieć TV

 

slako35

New member
Ja bym wybrał http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=3833821200 , jeśli już chcesz mieć możliwość regulacji.
Te uchwyty które proponujesz, to raczej do max 32". Tego typu uchwyty ciężko się montuje, i potrzeba co najmniej dwóch osób, przy 42" nie wiem czy nie trzeba trzech. I trudniej zachować poziom.
Ten rodzaj który zaproponowałem, to łatwiejszy montaż(jedna osoba), większa stabilność.

Z tych trzech co podałeś, to 1 możesz od razu skreślić, nie będzie pasował. Uchwyt musi być w standardzie Vesa 400.

Wysłane z mojego LG-P760
 
Ostatnia edycja:

piomalek

Member
Uchwyt dotarł do mnie wczoraj, telewizor już wisi. A co do uchwytu mogę powiedzieć, wydaje sie solidny i dobrze wykonany, montaż prosty. No i to chyba było by na tyle, teraz pozostało kminić jakieś kino domowe xD
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja bym wybrał Obrotowy uchwyt do TV LCD LED 23''-55'' SUPER HIT (3833821200) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. , jeśli już chcesz mieć możliwość regulacji.
Te uchwyty które proponujesz, to raczej do max 32". Tego typu uchwyty ciężko się montuje, i potrzeba co najmniej dwóch osób, przy 42" nie wiem czy nie trzeba trzech. I trudniej zachować poziom.
Ten rodzaj który zaproponowałem, to łatwiejszy montaż(jedna osoba), większa stabilność.

Z tych trzech co podałeś, to 1 możesz od razu skreślić, nie będzie pasował. Uchwyt musi być w standardzie Vesa 400.

Wysłane z mojego LG-P760

Dokladnie tak jak piszesz..
 

pawelk220

New member
Chyba w takim razie niedlugo znajdzie sie i w moim domu skoro tak zachwalacie:) w planach od dawna mam podwieszenie telewizora i chyba pora zabrac sie do dzialan. klopot wyboru mam juz chociaz z glowy :)
 
Do góry