który z tych dwóch wybrać??

jotgie

New member
nie podupada, tylko że nie ma więcej o czym pisać... masaj napisał wszystko... teraz twoje zadanie pójść, posłuchać, obejrzeć i wybrać ten, który zrobi lepsze wrażenie
 

Zonk

New member
nie forum podupada tylko czasem trzeba jednak coś samemu sprawdzić a nie tylko czekać na gotowe wskazówki od innych : kup ten ...
na szczęście nie wszyscy mamy taki sam gust i aby wybrać właściwy dla siebie ampli trzeba się ruszyć i ich posłuchać ;)
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
Ja mam ta Yamahe. Audiofilem nie jestem slucham w pokoju ok 16m i nie załuje wydanych pieniedzy.Jesli szukasz do kompletu dvd i ogladasz sporo divixów to polecam Yamahe s550 , s557 lub s657 . Do nich mozesz wgrac sobie firmware który sprawia ze odtwarza prawie wszystko czyli taka Manta w japonskim opakowaniu.
 
Ostatnia edycja:

dab9

New member
WITAM.PRZERABIAłEM ZAKUP SPRZęTU WIELE RAZY I NIESTETY MIMO WIELKIEJ CHęCI ZAWSZE PIONEER(BEZ OBRAZY DLA WłAśCICIELI) PRZEGRYWAł W ODSłUCHACH.JAK MOI PRZEDMóWCY PISZą,TYLKO TWOJE UCHO POWINNO SIE LICZYć,JEśLI SPRZęT SPEłNA TWOJE WYMOGI CO DO PARAMETRoW TECHNICZNYCH.KAżDY LUBI INNY DżWIęK I KAżDA FIRMA MA SWOJE BRZMIENIE.
 

tooth

New member
Sprawa jest prosta jak budowa cepa, idziesz do sklepu, podoba ci sie , działa, kupujesz i tyle ...miłego sluchania :)

Prezydent jasno okreslil ze biale to biale a czarne to czarne, a wszyscy w temacie lcd jak i innego sprzetu szukaja i "mowia ze czarne to jakby mniej czarne, a biale jakby mniej biale...."
 
Ostatnia edycja:

chocio

New member
krisiss napisał:
odwiedzających prawie stówka a tylko jedna odpowiedź, widzę że to forum podupada

Dlaczego tyle odwiedzających?

Sprawa jest prosta i wyjaśnię ją na moim przykładzie. Wymyśliłeś na tyle ogólny i mało konkretny tytuł wątku, że jeśli ktoś (tak jak JA :) ) zauważa ten temat przeglądając np. "Dzisiejsze Posty" z "Szybkiego Menu", to wchodzi, żeby sprawdzić czego wątek dotyczy (a tym samym czy będzie mógł Ci pomóc). Później okazuje się, że jednak niewiele ma do powiedzenia (jak i JA ;) ) i stąd niewielka liczba odpowiedzi.

Wybacz, że nieco off-topic...
8)
 

krisiss

New member
gdybym zapytał ogólnie to pytanie by brzmiało-co mam kupić do 1000zł, a ja podałem dwa konkretne modele i zapytałem konkretnie który ma lepszy dźwięk !!! czy to mało ???
 

jotgie

New member
lepszy to znaczy jaki? cięższy bas? wyższa góra? a moze bardziej miękki i stonowany? umcyk umcyk czy raczej omdlewające diwy?

w każdym wątku na tym forum, gdzie pada pytanie "jaki ampli" pojawiają się prędzej czy później i pioneer i yamaha. jest co czytać i można się dużo dowiedzieć.

natomiast na tak zadane pytanie, jak twoje nie ma odpowiedzi... zauważ, że każdy pisze: "lubie muzę taką, mam pokój taki, zestaw będzie bardziej do kina" itp. itd... ty nie napisałeś nic...
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
Yamaha ma bardziej rozbudowane ustawienia konfiguracyjne przestrzeni dzwiekowej (slynne juz Cinema DSP), ale z pioneera tez bedziesz zadowolony, pamietaj tylko, ze nawet jak zakupisz super, hiper, mega power amplituner, ktory podlaczysz do lichutkich kolumn, to efekt bedzie tragiczny, nie na darmo sie uwaza, ze to wlasnie kolumny powinny byc najdrozszym elementem kina domowego :D
 

chocio

New member
krisiss napisał:
gdybym zapytał ogólnie to pytanie by brzmiało-co mam kupić do 1000zł, a ja podałem dwa konkretne modele i zapytałem konkretnie który ma lepszy dźwięk !!! czy to mało ???
Nie miałem na myśli treści całego zapytania, tylko brzmienie nagłówka - tytułu tematu. Przepraszam, że nie wyraziłem się precyzyjnie.
 

krisiss

New member
Witam.
Spytam jeszcze raz bo troszkę mi kaski doszło i zdecydowałem się na wyższe modele.
Który lepszy jeśli chodzi o dzwięk, chodzi mi o to aby dzwięk był dynamiczny z mocnym basem, aby w kinie domowym można było słyszeć przestrzeń i oczywiście aby dobrze grał w stereo.
Mam upatrzone dwa modele więc doradźcie mi jeden z nich.
- PIONEER VSX-516
- Yamaha RX-V459

Powiem że bardziej podoba mi się pioneer ale wygląd ma nakmniejsze znaczenie
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Krzysztof.
 

Przemcio73

New member
krisiss napisał:
Witam.
Spytam jeszcze raz bo troszkę mi kaski doszło i zdecydowałem się na wyższe modele.
Który lepszy jeśli chodzi o dzwięk, chodzi mi o to aby dzwięk był dynamiczny z mocnym basem, aby w kinie domowym można było słyszeć przestrzeń i oczywiście aby dobrze grał w stereo.
Mam upatrzone dwa modele więc doradźcie mi jeden z nich.
- PIONEER VSX-516
- Yamaha RX-V459

Powiem że bardziej podoba mi się pioneer ale wygląd ma nakmniejsze znaczenie
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Krzysztof.
Witam. Z tych dwóch to wybierz yamahę. I tyle;)
pozdrawiam
 

krisiss

New member
A mógłbyś uzasadnić czemu Yamahe?
Lepiej gra czy może inne aspekty.
W opisie Yamahy pisze że ma wejście USB na panelu przednim a na zdjęciach tego nie widać w Pioneerze widać.
Krzysztof.
 
Do góry