Który z trzech ?

jackuc

New member
TS na DVD

Witam,
pomimo wciąż sporego bólu głowy czy crt czy lcd chciałem Was podpytać, który z poniższych trzech LCD jest najlepszym rozwiązaniem (crt już wybrany :) ).
Cenowo te modele są podobne więc który ? :)

LG 26 LX 1 (lub LX2)

PANASONIC TX 26 LX 50

SAMSUNG LE 26 R 51


Odległość od tv to będzie ok 2m . Może lepiej od razu w 32" ?

Dzieki i pozdrawiam
 

irzi

Member
ja już odwiedziłem tyle sklepów ze sprzętem LCD i plazma i to raczej nie przypadek że w większości nich najładniejszy obraz był na modelach LG ! Rozumie, że w jednym czy drugim sklepie akurat mogły mieć lepszy sygnał doprowadzony ale już w kilku to raczej już nie ! Tym bardziej że na innych w tym samym czasie leciało to samo co na LG ! Ja bym brał LG !
 

karaznie

New member
irzi napisał:
ja już odwiedziłem tyle sklepów ze sprzętem LCD i plazma i to raczej nie przypadek że w większości nich najładniejszy obraz był na modelach LG ! Rozumie, że w jednym czy drugim sklepie akurat mogły mieć lepszy sygnał doprowadzony ale już w kilku to raczej już nie ! Tym bardziej że na innych w tym samym czasie leciało to samo co na LG ! Ja bym brał LG !

Mam LX2 - wybrałem go mimo, że wcześniej byłem nastawiony na Samsunga. Nie żałuję. Jakość bardzo dobra, design IMHO dużo ładniejszy (co też jest ważne:), ma DVI i HDMI, z komputerem współpracuje świetnie - na avforums.com uważany za jeden z lepszych do współpracyz PC i konsolami. Wszędzie czytam same pochlebne recenzje. Mógłby mieć lepszą głębię czerni - w Samsungu wydawało mi się *odrobinkę* lepsza głębia. Ale odrobinkę. Bierz śmiało LX2 nie będziesz żałował.

korby
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
przy kablówce najlepiej zagra Panasonic LX 50 - ma najlepszą czerń ,ale LG gra bardzo dobrze - ma switna palete kolorów.
LG jest lepiej wyposażony. Postaw obok siebie i sprawdź dokładnie. Włącz obraz kontrolny, sprawdź oddzielanie kolorów i czerń. Włącz obraz HD i Pal , sprawdź płynność obrazu.
pozdrawiam
 

jackuc

New member
Przejrzałem specyfikację obu i rzeczywiście LG jest lepiej wyposażony w złącza. Dla mnie to zakup na ładnych kilka lat więc chyba skłaniałbym się w kierunku LG
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
nie siegaj wyłącznie po dane - zapewniam ,że są złudne. Często wyglada tak jakby każdy producent zrobił badania na własną rękę.
Ale mozliwości zdecydowanie większe ma LG.
 
Do góry