Który z podanych LCD Samsunga??

Pavlas

New member
witam po raz pierwszy
od kilku miesięcy czytam to forum, staram się być na bieżąco, ale im więcej czytam, tym mniej wiem :confused:

Planuję zakup LCD (w kategorii cenowej, jakiej jestem w stanie podołać, tj. 4000 zł nie zauważyłem przewagi plasm (czerń, kolory, itp), więc stawiam na stabilność obrazu (brak migotania), i energooszczędność), do następujących warunków:
odległość: od 2 do 3 m
średnie nasłonecznienie (okno od południa, ale "zażaluzjowane" ;) )
jako że planuję Nkę stawiam na wielkość ekranu - 37-40"
zastanawiam się nad którymś z tych modeli SAMSUNGa:
- LE37S81B
-
LE40S71B
S71 widziałem w akcji, S81 nie, więc zastanawia mnie czy ten S81 jest lepszy, bo jak bez różnicy, to stawiam na 3" więcej :D

P.S. no chyba, że macie inne propozycje w tej cenie....


 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
w tej klasie cenowej - nie poszalejesz , też zostałbym przy 37 R 81.
 

dydymus

New member
odp

w tej klasie cenowej potwierdzam i polecam 37R81/82....rewelacyjny postep w stosunku do 37R71/72....
 

Pavlas

New member
witam,
zmieniam swój typ na....... plazmę Panasonica 42 PV70 :) taki zwrot o 180st.
zapytam krótko: czy będę żałował, że nie wybrałem ww samsunga R82??
 

gatar

Active member
Bez reklam
Pavlas napisał:
witam,
zmieniam swój typ na....... plazmę Panasonica 42 PV70 :) taki zwrot o 180st.
zapytam krótko: czy będę żałował, że nie wybrałem ww samsunga R82??
Witaj.
Chyba R81 ?
Jesli nie widziałeś go jak gra (tego R81), to nie będziesz żałował.
Nie kupuje sie cyferek (danych), ceny, marki ... tylko obraz, a właściwie swoją, subiektywną ocenę jakości obrazu. Czytasz tyle to forum i tego nie wiesz ? :)
 

SlawekR

New member
Pavlas napisał:
witam,
zmieniam swój typ na....... plazmę Panasonica 42 PV70 :) taki zwrot o 180st.
zapytam krótko: czy będę żałował, że nie wybrałem ww samsunga R82??
Wszystko zależy od tego z jakich źródeł ostatecznie będziesz korzystać, bo jak najdzię Cię myśl na podłączanie komputera, to LCD będzie zdecydowanie lepszym rozwiązaniem. Jak głównie telewizja naziemna, czy też nawet SD z Nboxa to plazma, ale jeśli zależy Ci przede wszystkim na sygnale HD to już LCD, tak możnaby dalej i dalej..... Musisz się określić w kwestii źródeł i materiału, a później dobrać pod tym kąterm telewizor.

Co do wyboru pomiędzy nową serią R8x, a wcześniejszymi, to zgadzam się z przedmówcami, że jest ona sporo lepsza od wcześniejszych, postęp jest spory, zauważalny i nie podlegający dyskusji.
 
Do góry