Który wybrać?

nordman

New member
Witam,
chciałem poznać opinię na temat który projektor polecacie czy Optoma DH1010 czy też BenQ W1070?
Co do moich oczekiwań to jest to budżet 4000PLN projektor będze służył 80% filmy i 20% prezentacje.
Z góry dzięki za opinie zwłaszcza te z uzasadnieniem i jestem też otwarty na inne propozycję ale projektor musi przyzwoicie działać na prezentacjach nie tylko w domu

Pozdro
Piotrek
 

Buti

New member
80% filmy a reszta prezentacje.
W zasadzie to tak, jak kupić motor a w 80% potrzebować samochód:) Do prezentacji potrzebny jest raczej jasny projektor, do kina wręcz odwrotnie. :) Benek 1070 zyskuje dobre opinie i jest polecany jako jasny projektor, który radzi sobie w warunkach przy nie zaciemnionym zupełnie pomieszczeniu. Jednak szczerze wątpię w jego pełną przydatność do filmów 2d w warunkach całkowitego zaciemnienia.

Ja osobiście po przeczytaniu wielu wątków o tym proju (benq) i doświadczeniu z własnym projem wybrałem mitsubishi HC4000, który miejmy nadzieje w przyszłym tygodniu do mnie dotrze. Doradzam by poczytać na jego temat i może to byłby jakiś wybór. Nie wiem jak spisuje się w przypadku prezentacji.
Pozdrawiam.
 
Do góry