który wybrać

kasia1

New member
mam problem który telewizor wybrać? panasonic TX-32LX60P czy SHARP 32GA8E a może coś innego do 3500tyś.Ale powiem szczerze te dwa modele najbardziej wpadły mi w oko.
 

elrubio

New member
W oko wpadł wygląd czy jakość wyświetlanego obrazu ;] ? Wiesz, kup ten telewizor który według Twoich odczuć ma najlepszy obraz, w końcu Ty będziesz się często w niego wpatrywała. Najlepiej się przejechać w miejsce gdzie jest sporo LCD, ustawić na ten sam kanał i porównywać ;p Czego oczekujesz od LCD? Widziałaś może Philipsa 7332 ?
 

pandzik

Member
Bez reklam
kasia1 napisał:
mam problem który telewizor wybrać? panasonic TX-32LX60P czy SHARP 32GA8E a może coś innego do 3500tyś.Ale powiem szczerze te dwa modele najbardziej wpadły mi w oko.

Za kilkadziesiąt złotych ponad Twoje 3500 jest Sony S. Dla mnie bez porównania...
 

Caddi

New member
pandzik napisał:
Za kilkadziesiąt złotych ponad Twoje 3500 jest Sony S. Dla mnie bez porównania...

i muszę się zgodzić z przemówcą, i to wcale nie dlatego, że mam Sony. Jedyną wadą Sony jest to że te modele były drogie (ponad 4k) ale teraz są w dobrej cenie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
jutro zaczepię zdjęcia z porównania Panasonica 32 LM 70 i JVC 32 a 80.
Obydwa się mieszczą w Twojej cenie i obydwa grają świetnie.
Zarówno z sygnałów HD jak również z VCD, dvd Pal , słabe i dobre płyty.
Jesli komuś zależy to lepsze formatowanie ma JVC.
Podany tragiczny sygnakl z VCD - płynniej rozpracowuje JVC.

Ale obydwa grają naprawdę dobrze jestem mile zaskoczony ich jakoscią.
Panasonic ma obrotową podstawkę i prezentuje się świetnie. Ma łatwy dostęp do gniazd i stare menu i starego pilota.

JVC jest nowym / świeżym / modelem. Ma inny pilot i inne menu niż dotychczasowe telewizory tej firmy. Występuje w dwóch kolorach .
I obydwa podobają się użytkownikom.
Panasonic ma lepszą czerń.
Ale JVC ma szybszą matrycę , bedzie to widać po zdjeciach w ruchu / ME w piłce nożnej/ . Piłka na LCD JVC jest okrągła - a na Panasonicu przypomina rugby.
Obydwa modele mogą śmiało stać się ozdobą nie jednego pokoju.
Świetnie sobie / uwzględniając cenę do jakosci / radzą z normalnym sygałem kablówki.
Jutro spora galeria zdjęć z trajlerów HD / Buffalo/ po komponencie i rozdzielaczach sygnału.

Właśnie na obydwu modelach załączyłem film "Bora Bora" , jakość jest zachwycająca. Ciekawe jak staną do walki z lepszymi modelami.
Co dziennie będą dokonywane różne porównania.
Codziennie zapraszamy do uczestnictwa.
Na nowym sklepie stacjonarnym HDTV - będą zaczepione modele topowe
Pioneera, Panasonica, LG , Hitachi, Loewe , JVC, Sony , Samsunga, Benq ,
Toshiba oraz jeśli się uda Philipsa / mam tylko kilka modeli /.
pozdrawiam
 

Caddi

New member
kiki napisał:
Jutro spora galeria zdjęć z trajlerów HD / Buffalo/ po komponencie i rozdzielaczach sygnału.

Oprócz sygnału HD może dałoby się załączyć zdjęcia z sygnału z kablówki/satelity. Na HD wszystkie będą wyglądały b. dobrze. A w sumie HD dużo nie ma jeszcze.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
będą też palu - ale dopiero dziś . Bo dużo czasu zajęły prezentacje z Sony PS 3.
 
Do góry