Który wybrać PY 80 85 czy PV 80

Fatal1ty

New member
Heja :)
Słuchajcie móglibyście mi powiedzieć który telewizor warto kupić. Chciałbym cos do 4 tysięcy i zalezy mi na tym żeby ten TV służył przez parę dobrych latek. Zastanawiam się między Panasem 42" PV80 PY80 lub PY85. Który z nich jest najciekawszą opcją i który Ty byś kupił. TV do filmów DVD potem Blu-ray i TV "n".Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam - Łukasz
 

Fatal1ty

New member
dzięki za odpowiedź :)
Kurcze teraz pytanie py80 czy py85. Jedni mówią że róznica drudzy że nie.
Byłem w saturnie w złotych tarasach i tam jeden chłopaczek z działu TV (na serio zna się na rzeczy) powiedział że PY80 jest spoko, o py85 sie nie wypowiadał się bo nie mieli. Powiedział tylko że na zagranicznych forach troche zjechali py85 za coś tam... (nie pamiętam co powiedział)
 

Foxxx24

New member
Może za green ghosting z tego co słyszałem,ale to nie wszyscy widzą i chodziło o modele PZ85.

Ale prawda jest taka,że PY80 różni się niewiele i PY85 jest bardziej dla koneserów i kinomaniaków z wszystkim co trzeba do materiałów HD,a 80tka nie ma tylko IFC i pełny system realizmu kinowego 24p więc jeżeli nie jesteś,że tak powiem za wszystkimi nowinkami w sprzęcie to spokojnie bierz PY80:)


Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Foxxx24

New member
Z odległości 2,5-3m będzie raczej wyraznie widoczna i to nie na wszystkich kanałach bo to zależy od jakości sygnału konkretnej stacji.:)
 
Do góry