Który wybierzecie i dlaczego?

irek29

Member
Witam
Proszę o opinie. Jak w tytule, który i krótko dlaczego? Chodzi o dwa modele: LG 32LB2R i SHARP LC 32RA1E. Proszę nie brać pod uwagę ceny.
 
Ostatnia edycja:

irek29

Member
irek29 napisał:
Witam
Proszę o opinie. Jak w tytule, który i krótko dlaczego? Chodzi o dwa modele: LG 32LB2R i SHARP LC 32RA1E. Proszę nie brać pod uwagę ceny.

Proszę o krótką fachową opinię, radę, który wybrać? Czy ktoś pomoże?
 

grisza_1982

New member
Z tego co się orientuję obydwa telewizorki charakteryzują się dużą szybkością wyswietlania obrazu. Nad Sharpem tylko niższym modelem sam się zastanawiałem ale zrazioło mnie brak mozaliwości uzyskania rodzielczości natywnej po podłączeniu do komputera. LG ma duże doświadczanie w produkcji monitorów zatem TV LG lepiej wpółpracuja z PC.
Musisz określić czego oczekujesz od twojego TV. Wiem ze żadna opinia nawet najmądrzejszego członka tego forum nie zastąpi własnejdegustacji TV, najlpeij u siebie w domu. Sam kupiłem TV na podstawie degustacji obarzu w różnych sklepach i pawdziwe wady mjego TV odkryłem w moich czterech kontach, wady których nie widzialme na półce sklepowej.
Podsumowując najlpesza jest prezetacja u siebie w domu. Kiki oferuje coś takiego, zatem uważam ze to jest najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. PREZENTACJA !
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ciężko proponować na siłę prezentacje . One nie są dla mnie - maja pomóc w bardzo dobrym zakupie wymarzonego modelu.
Z Twoich modeli poszerzyłbym bazę i sprawdził ze swojego sygnału w swoim domu.
Z Twoich modeli - jeśli potrzebujesz mieć lepsze wyposażenie i korzystasz w dużej ilości z kompa - to wybieraj LG.
Jeśli większość czasu będziesz spędzał przed telewizorem - to jednak Sharp.
 
Ostatnia edycja:
Do góry