który tv wybrać?

ania w

New member
erdecznie witam i proszę wszystkich, którzy są zadowoleni ze swoich tv albo znają się na nich, albo chętnych do pomocy o poradę.:blagam:
Jesteśmy zmuszeni do kupienia nowego TV, bo nasze pudło z maja 2011 PA SIO NIC TXP42ST30E chodzi głośno jak odkurzacz.
A oto wymagania. :grin:
Ma być bezgłośny, albo prawie bezgłośny - do oglądania w łóżeczku przed snem, a nie tylko w dzień przy otwartym oknie i na dodatek w akademiku, żeby coś zagłuszyło ten wcurw... dźwięk pasionica.
Chciałabym, aby obraz był ładny, najchętniej jak w plazmach, ale wiem, że nie można mieć wszystkiego. Full HD.
Do 42 cali, odległość od ekranu ok. 2 m., słońce z prawej strony, pokój 12m.
Do powieszenia na ścianie, nie na stopce, ani nie wbudowany w ścianę (bo ciekawych rzeczy się dowiedziałam na forum, jak rozwiązac sprawę z głośnymi pudłami :))))) ).
Żeby cena nie zabiła mnie, to może ok. 2-3 tys. A lepiej nawet bliżej dwójki niż trójki.
Może być jasnej obudowy.
Podczas czyszczenia go, aby tak strasznie nie skrzeczały mu plastiki - to taka cecha dla kobiet :wink:
Miał dobry dźwięk, nie musi być 3d, ani mieć żadnych nowinek, bo mam odtwarzacz multimedialny WD.
Był podłączony do zwyklej listwy, a nie żadnej za 1000 zł, bo mnie na takie cudo nie stać.
Zużycie prądu- obojętne, bo komp i tak ma 650 W zasilacz, więc dajemy zarobić skarbu państwa i grupie Vattenfall :).
I tu ciekawostka, taki zasilacz i wiatraki w obudowie działają CISZEJ niż nasz PA SIO NIC jak go się włączy i wciśnie "mute". :x :sad: :-x
Jeśli ktoś m a czas i ochotę coś mi zaproponować to proszę.
Ja od ilości tych modeli to dostaję kręćka.:szukaj:
Z góry bardzo dziękuję :smile: i już nie mogę się doczekać nowego tv.

Pozdrawiam
ania
 

qweluke

New member
Userzy,

Jaki sprzęt do 3000 polecacie?
Dobrze, aby był już FULLHD, 3d (koniecznie pasywne!) i przekątna około 50"
LED, Plazma czy LCD - wszystko mi jedno

TV będzie stał na stoliku, jednak dobrze żeby miał możliwość powieszenia (nie jest to warunek konieczny)
Więcej wymagań w sumie nie mam, chyba ze powinienem mieć? ;-)


Na TV głównie będę filmy z lapa oglądać i seriale w 720p.
TV średni będzie używany 3 razy w tygodniu po 2h (szał :D, ale samej TV nie oglądam a telewizor chce tylko do oglądania seriali i filmów )
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jedyny który mieści się w klasie i spełnia oczekiwania to Panasonic 50UT30.
 

qweluke

New member
Ostatnia edycja:
Do góry