który TV wybrać? 3x Samsung

kosak

New member
Witam,

jestem nowy na forum. Powiem szczerze, że jestem ostatnio w plecy z nowinkami technicznymi w budowie TV.

Zwracam się do Was, jako doświadczonych w tym temacie z prośbą o pomoc w wyborze konkretnego modelu telewizora (3x Samsung 1x Sony).

uzywany bedzie głównie do ogladania TV (cyfrowa) + DivX, DVD, a czasami chce podlaczyc pod TV kompa.

jakie sa roznice miedzy wymienionymi modelami (glownie Samsung), bo miedzy poszczegolnymi widac spore rozbieznosci cenowe?

telewizory, które wstępnie wybrałem to:

1. SAMSUNG LE37B650
2. SAMSUNG LE37B553
3. SAMSUNG LE40B551
4. SONY KDL-40S4000K

z góry dziękuję za odpowiedź i porady
 

tomek34

New member
jesli chodzi o Sony to trzeba poczytac w watku o sony ale generalnie plusem jest na pewno 5 lat gwarancji. Jesli chodzi o pozycje 1 i 2 oraz 3 i 4 to rozni je przekatna ekranu - tu wybor zalezy od wielkosci pomieszczenie i odleglosci od tv w jakiej bedziesz ogladal. Jesli chodzi o modele samsunga to ostatnia cyfra oznacza design takze malo jest istotne technicznie czy to model 550 czy 551 czy 552 czy 553. Sam posiadam le37b550 i powiem ze jesli chodzi o kablowke analogowa to obraz nie zachwyca ale skoro chcesz go do cyfrowki to na pewno super bedzie b650 bo to o klase wyzej niz b550. Jesli chodzi o kablowke to w moim przekonaniu Samsung wygral z Sony. A tak na prawde to musisz sam ocenic bo to Tobie musi sie podobac. Nie wiem jak sony ale w samsungu b550 dzwiek jest b.slaby tzn pozbawiony jakichkolwiek basow - audycje slowne sa ok ale do muzyki to musisz miec jakis sprzet audio.
 
Do góry