Który TV Lepszy ? Sony 55xe9305 vs Philips PUS8102 vs Philips 55POS9002

Ataszek

Active member
Bez reklam
On dobrze wie tylko nie chce Ci pokazać ! No chyba że naprawdę nie wie i wogole nie nadaje się na to stanowisko które wykonuje.
 

Mateo89

New member
To co mam zrobić targować się z kierownikiem sklepu czy jak? Cena jaka jest wyjściowa tego tv to 6499zl czy przez to że jest używany i wiele osób nim się bawiło testowało w sklepie mam szansę na zabicie ceny o 300zl? Co do pracownika to naprawdę nie wie jak to zrobić ale ja już wiem i sam to sprawdzę bo dostałem instrukcje od Sony.
 
Ostatnia edycja:

agricola

New member
Widzę, że juz kupiłeś, ale całkiem niezłym kompromisem byłby Philips 8602, jak obawiasz się OLEDów to to chyba najlepszy LCD w Twoim budżecie. Fakt, popełniłeś błąd trochę z tym nowym-używanym. Sam nie wiem co bym na Twoim miejscu zrobił, także nic nie podpowiadam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips 55PUS8602 to inna liga. To model z kropkami kwantowymi i soundbarem w komplecie.
 

Mateo89

New member
kiki a jakie rożnice są że jest lepszy od tgo sony xe93 ? podobno strasznie zawiesza się system w tym Philipsie nawet w sklepie mi to powiedzieli dlatego sam już nie wiem co myśleć .
 

Mateo89

New member
Kiki nawet gdybym chciał ten model co napisałeś Philips 55PUS8602 to jest niedostępny w Media Expert a tam muszę kupić telewizor bo gwarancję wymiany mam u nich w sklepie po tym jak się zespół stary mój telewizor.
 
Do góry