Który TV lepszy LG 55LA740S czy LG 47LM670S?

luki176b

New member
Witam.
Chciałbym kupić dobry TV od LG, ale nie wiem, który jest lepszy? LG 55LA740S czy LG 47LM670S?
Możecie też dorzucić jakieś propozycje do 5500zł.
Z góry dziękuję i pozdrawiam.!
 

Kleofas11

Active member
Bez reklam
LG 55LA740S czy LG 47LM670S?

... 47LM670S to stary model na rok 2012 (premiera była w kwietniu 2012), więc odpuść model z serii LM.
Nowe modele z serii LA (na rok 2013) przynajmniej będą deko dłużej aktualizowane (w jakimś tam małym stopniu oczywiście).

Poza tym ... nie można porównywać LA740S i LM670S.

Odpowiednikiem starego LM660S/LM670S jest tegoroczny LA690S/LA691S (dołożono 2-rdzeniowy procesor i subwoofer).
------------------------------------
LA740S to też model z 2-rdzeniowym procesorem i wbudowanym subwooferem + dodatkowo realne odświeżanie 200 Hz (czyli oszukane 800 Hz).
 
Ostatnia edycja:

inne65

New member
Witaj,

Do kleofas11 : Co możesz jeszcze powiedzieć o LG 740S ? Jest to model dość ciekawy na rok 2013. Miałeś może z nim styczność ?
 

Kleofas11

Active member
Bez reklam
Znam tylko jego specyfikację. Osobiście nie miałem z nim do czynienia.

LG LA740S niespodzianka w 55-calach. Recenzja Spider's Web

Tu jest jedna z recenzji (raczej niepochlebna).

"Osoby, które pragną kupić ten telewizor chociażby ze względu na wygląd czy ewentualną promocję powinny sprawdzić podświetlanie w poszczególnych egzemplarzach.
To powinno trochę załagodzić największy mankament."
 
Ostatnia edycja:

bob1969

Member
Bez reklam
Akurat to stwierdzenie odnosi się do wszystkich tv lcd z podświetleniem led. Tylko gdzie można przebierać w telewizorach jak w pomidorach na straganie? Osobiście nie chciałbym kupić egzemplarza wyciąganego z kartona, z porwanymi foliami, z tłustymi paluchami na ekranie, itp.
 

Eminion85

New member
Wiadomo, że jak kupujemy nowy model to chcemy żeby on był zapakowany i wcześniej nie otwierany. Co do LG LA to widziałem go w akcji i uważam, że warto stać się jego właścicielem.
 

Krzysiek1024

New member
Ja też bym skłaniał się do zakupu LA740S, po za tym trudno się zgodzić z opinią, że słaba platforma smart, tutaj akurat LG nieźle stoi, podobnie jak z pasywnym 3D jakie oferuje.
 

Eminion85

New member
Ten LG, o którym wspomniał Krzysiek 1024 to bardzo fajna opcja z niezłą specyfikacją i super jakością obrazu. Widziałem go w akcji i robi wrażenie.
 
Do góry