Ktory tv kupic ??? Sony 40EX720 lub 725 czy Panasonica TX-P42ST30E

ARASSS

New member
Witam Wszystkich klubowiczow
Mam prosbe do Was. Na dniach chce kupic tv i zastanawiam sie jaki model wybrac. Przeczytalem juz kilkanascie tematow na forach i jeszcze nie moge sie zdecydowac ktorego z nich kupic :/. Na poczatku miala byc plazma panasa po przeczytaniu kilku tematow na tutejszym forum o sonaczu i rozmowie z sprzedawca w sklepie padlo na sony ale nie do konca :/. Ktory bylby lepszym wyborem ???? Dałoby sie jakis test przeprowadzic miedzy tymi modelami ???? Kto ma to moze sie wypowie na ich temat. Prosze o pomoc. Bede bardzo wdzieczny. Dziekuje za wszystkie odpowiedzi :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ok. Ale napisz proszę jakie masz warunki w mieszkaniu ?
Czego oczekujesz a co musi być żebyś był zadowolony ?
 

ARASSS

New member
ok. Ale napisz proszę jakie masz warunki w mieszkaniu ?
Czego oczekujesz a co musi być żebyś był zadowolony ?

- Aby mial świetny obraz podczas ogladania filmow akcji.
- dobra czern
- naturalne kolory
- aby jak najdluzej wytrzymal ;)
- internet<mozna bylo filmy przez neta ogladac>
- aby mozna bylo bez problemowo cyfrowy polsat odbierac w b.dobrej jakosci
- musi byc sporo funkcji do ustawiania obrazu...sceny itp.
- dobra jakosc obrazu w 3d byla i aby glowa nie bolala...w sony podobno wystepuje migotanie obrazu czy jakos tak <w jednym tescie pisali> nie wiem jak odbiera ten panas w 3d :/
- jakosc dzwieku

jeden z testow : Samsung UE40D6500 kontra Sony KDL-40EX720 | TV TEST

chciałbym aby ktos pod tym katem porownal go z panasonicem wyzej wymienionym lub podobnym w 3d i neoplasma lub bez niej.

Pokoj mam sredni. od kanapy na wprost ok. 3-4m mam duze okno i tam przy oknie bedzie stal tv. Od rana do ok 12 swieci przez okno slonce a pozniej juz nie....tak jakby od wschodu mialbym okno<pokoj>
 

ania w

New member
Witam Wszystkich klubowiczow
Mam prosbe do Was. Na dniach chce kupic tv i zastanawiam sie jaki model wybrac. Przeczytalem juz kilkanascie tematow na forach i jeszcze nie moge sie zdecydowac ktorego z nich kupic :/. Na poczatku miala byc plazma panasa po przeczytaniu kilku tematow na tutejszym forum o sonaczu i rozmowie z sprzedawca w sklepie padlo na sony ale nie do konca :/. Ktory bylby lepszym wyborem ???? Dałoby sie jakis test przeprowadzic miedzy tymi modelami ???? Kto ma to moze sie wypowie na ich temat. Prosze o pomoc. Bede bardzo wdzieczny. Dziekuje za wszystkie odpowiedzi :)

Witam.
My w maju 2011 kupiliśmy 42ST30E i to był nasz ogromny BŁĄD. Ma super kolory, czerń, wygląd, wykonanie. Ale po zakupie zaczęto mi zwracać uwage, że on głośno pracuje, ale nie sa to wentylatory. Ja nic nie słyszałam do listopada 2011. Ale to dlatego, że on z upływem czasu coraz głośniej i coraz głośniej nadaje. Coraz głośniej muszę słuchać programów, teraz jestem na lekko ponad 20 poziomie głośności, a na początku spokojnie 10-13 wystarczała. W serwisie powiedzieli, że działa, bo faktycznie obraz jest, ale on wydaje dźwieki metaliczne nawet na włączonej funkcji "mute". Więc jeśli ktoś chce kupić tv do marketu, polecam. Ale do domu, to nie, bo głośny nawet w dzień jest to nie do zniesienia.
 
Do góry