Ktory TV bedzie najlepsza opcja?

Olo_85

New member
Witam,

Poszukuje TV 43" - 50" w budzecie do 3500zl. Z racji tego, ze do TV nie bedzie podlaczona zadna telewizja tylko KODI + filmy z PC + blu-ray/konsola to po przeanalizowaniu paru akrtykulow zdecydowalem sie na TV Full Hd. I teraz chodzi mi zeby kupic najlepszy TV Full HD jaki jest dostepny na rynku a marka nie ma znaczenia :)

Mam paru kandydatow, prosze o Wasze opinie czy w ogole warto zainteresowac sie tymi modelami, moze macie inne, lepsze propozycje (podaje modele razem z cenami w funtach - kolejnosc nie przypadkowa):

- Sony KDL50W807CSU - 619
- Panasonic TX-50DS630E - 570

Dodatkowo: Panasonic TX-50DX750B za 899 - serce mowi "brac", ale rozsadek "po co Ci to" - bo raczej nie ma sensu brac TV 4K do wymienionych wyzej rzeczy?

Telewizor do czasu az OLEDy beda w bardziej przystepnych cenach i jakosc sie poprawi czyli pewnie na 3-5 lat.

Jestem otwarty na wszelkie sugestie :)

Pozdrawiam
 

Olo_85

New member
Tez co raz bardziej sklaniam sie ku Sony (dodatkowy atut ze daja 5letnia gwarancje w cenie).
Natrafilem jeszcze na model Sony KDL49WD756BU, jest do kupienia dokladnie za 448f czyli wychodzi taniej o 171f niz model KDL50W807CSU.
Nie moge znalez za bardzo roznic ale z tego co sie doszukalem to drozszy model ma 3D, ktore mnie zupelnie nie interesuje, a reszta taka sama.
Nie wiem jak z jakoscia wyswietlanego obrazu - warto doplacac te 171f?
 
Do góry