Który TV 32 cale?

torell

New member

torell

New member
OK, dzięki za podesłanie linku, nie jestem na bieżąco z telewizorami, niemniej jednak widzę, że nowsze modele posiadają już smart tv, a tym samym są lekko droższe, a ta funkcja nie będzie do niczego potrzebna, dlatego pomyślałem o tych wcześniej wymienionych. Najbardziej zależy mi na niezawodności, prostocie obsługi i odwzorowaniu kolorów. Rodzice mają teraz 30 letniego Sony 24 cale, więc przeskok i tak będzie niemalże gigantyczny.
 

Kleofas11

Active member
Bez reklam
Rodzice mają teraz 30 letniego Sony 24 cale, więc przeskok i tak będzie niemalże gigantyczny.
Przeskoku praktycznie nie będzie. Płaski TV 32-calowy (format 16:9) wcale nie jest sporo większy niż stary CRT 24-calowy (format 4:3). Dla rodziców kup jakiś nowy (model na 2019 rok) 40/43-calowy. Mniejszy naprawdę nie ma sensu. Markowi producenci już praktycznie wycofali się z telewizorów poniżej 40 cali. A u większości z nich najmniejszy rozmiar to teraz minimum 43 cale.
I koniecznie TV z rozdzielczością UHD/4K, bo max. za 2 lata (od 30 czerwca 2022 roku, a być może trochę wcześniej) będzie w Polsce DVB-T2 i dużo kanałów z TV naziemnej podbije wtedy jakością z SD do HD. A może i jakiś kanał w UHD/4K się przydarzy od TVP w DVB-T2.
 
Ostatnia edycja:
Do góry