Który producent najlepiej wspiera Androida?

stanek.94

New member
Witam. Szukam tv z Androidem. Obecnie mam Philipsa PUS8303. Niestety wsparcie jest fatalne. Android w wersji 8, nie zostanie już nigdy podbity w górę. Wsparcie zakończone rok po zakupie telewizora... Ostatnie aktualizacja jaka była to tylko hotfix kiedy przestawały działać VOD w 4K.
Mimo wszystko telewizor dalej nie radzi sobie z np. odtwarzaniem mp4 bo klatkuje.

Wiem, że z Androidem jest jeszcze TCL i Sony. Ma ktoś z nimi jakieś doświadczenia?
Chciałem zobaczyć co pojawia się w nowym firmware dla 2-letnich modeli Sony ale nie udostępniają changeloga :/ TCL z kolei w ogóle nie udostępnia żadnych informacji o updateach, ani firmwaru do pobrania
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale co jest jeszcze ważne oprócz Androida ?
Ile masz kasy na zakup ?
Jaka wielkość Cie interesuje ?
 

stanek.94

New member
Ok 5-6k. Wpierw chciałbym ustalic która marka ofertuje uczciwe wsparcie. Chcę kupić telewizor na lata i nie chciałbym kupować tvboxa za 3 lata dlatego że producent wypina się po dwóch latach i nie działają aplikacje albo Netflix jest tylko w 720p.
Przykladem może byc to że WPA3 weszło w Androidzie 10, którego nie ma większości urządzeń kupionych przed 2020r
 

bl4ck

Active member
Bez reklam
Żadna, w gestii żadnego producenta nie jest długa aktualizacja. TVBox to jest i było zawsze najlepsze rozwiązanie.
 

tomiss

Klub HDTV.com.pl
VIP
Z moich doświadczeń z 5 letnim Sony wynika że android w tym TV to kpina, okrojony ze wszystkiego co się da, nie poinstalujesz co chcesz. A aktualizacje zakończyły się już dawno, dawno, dawno temu.

Chciałem zobaczyć co pojawia się w nowym firmware dla 2-letnich modeli Sony ale nie udostępniają changeloga :/ TCL z kolei w ogóle nie udostępnia żadnych informacji o updateach, ani firmwaru do pobrania
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Jeżeli w grę wchodzą gęste formaty dzwięku to owszem.Jeśli komuś na nich nie zalezy to Firestick za 1/5 ceny Nvidii całkowicie wystarczy (w dodatku obsługuje oprócz DV ,HDR10+ z czym Nvidia sobie nie radzi)
 
Do góry