Który polecacie Samsung UE70RU7092 czy Philips 70PUS6704, Philips PUS6724 ewentualnie Samsung UERU7022K

Medyc

New member
Witam. Chciałbym kupić TV do salonu ale nie przepłacać. Zaplanowałem na ten c we l ok 4000 zł. Może doradzicie? Jest w tej cenie też LG ale już w klasie energetycznej A, nie wiem jak z jakością obrazu. Generalnie liczy się dla mnie dobry obraz. Od ekranu siedzę 3,5 m, okno z lewej strony płd zach.

Wysłane z mojego HMA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To możesz brać spokojnie 75"za niewielką dopłatą .
Najlepszy w tej klasie jest Philips ale 70PUS7304 4199 zł .
Jak będziesz niebieski masz jeszcze pakiet gratisów dodatkowo.
 

Medyc

New member
Oglądam przeważnie filmy więc obstawiam TV z VA. To w takim razie jaki model polecicie, który byłby dobry do nasłonecznionego pokoju?

Wysłane z mojego HMA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Najlepszy w tej klasie jest Philips ale 70PUS7304 4199 zł .
Jak będziesz niebieski masz jeszcze pakiet gratisów dodatkowo.
 

Medyc

New member
A może mi wytłumaczycie czym się różni model Philips 70PUS7304 od modelu Philips 70PUS6724 bądź Samsunga UE70RU7092? Mam na myśli jasność matrycy, jaka matryca, który ma lepszy procesor.. Bo pomiędzy Philipsa i jest różnica 1500 zł - z czego ona wynika? Dziękuję za pomoc

Wysłane z mojego HMA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Medyc

New member
Panowie ja jestem zwykłym czytelnikiem forum i to nie moja wina, że jest jak jest, ale z góry przepraszam...

Wysłane z mojego HMA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

firefl

Active member
Bez reklam
posty podbija też napisanie wiadomości i jej skasowanie... A wiadomości później nie widać
 

Medyc

New member
Może ktoś wie czy ten Philips 70PUS7304 ma VA i warto go kupić?

Wysłane z mojego HMA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

MiC!

New member
Tak 70" ma matrycę VA, dzisiaj na promocji w media ex... Jest za 4000zł, sam się zastanawiam ;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ma matrycę VA,ma zdecydowanie większe możliwości jak Samsung, ma zdecydowanie więcej aplikacji, bardziej rozbudowaną obsługę.
 

Medyc

New member
A co powiecie o modelu Samsung UE75RU7022? Jaka ma matrycę i czy warty kupna?

Wysłane z mojego HMA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Każdy ma swoją wartość.
Ludzie kupują i są zadowoleni.
Pytanie czy spełni Twoje oczekiwania i potrzeby ?
Jeśli wejdzie 75" to już zdecydowanie lepiej zagra TCL 75EP660, Philips 75PUS7304
Masz je w programie gdzie sam wybierasz ceny.
 
Do góry