który polecacie? - plusy/minusy

digitalus

Banned
Witam
Panasonic cx700, cx740 ma holednerskich stronach internetowych otrzymuje wysokie oceny.
cx700 , bez tunera satelitarnego ,panel va - 8 punktow.

http://tweakers.net/reviews/4011/panasonic-55-inch-cx700-firefox-os-debuteert-op-prima-uhdtv.html
cx700 - 9 punktow
http://www.homecinemamagazine.nl/2015/06/review-panasonic-tx-55cx700e-cx700e-serie-lcd-led-tv/

cx740, 750 , panel ips , tuner satelitarny - 9 punktow.

Review: Panasonic TX-49CX740E (CX740E en CX750E-serie) lcd led tv | Homecinema Magazine
 
Ostatnia edycja:

marek7691

New member
"t
Witam
Panasonic cx700, cx740 ma holednerskich stronach internetowych otrzymuje wysokie oceny.
cx700 , bez tunera satelitarnego ,panel va - 8 punktow.

Panasonic 55" CX700 Review - Inleiding - Tweakers
cx700 - 9 punktow
Review: Panasonic TX-55CX700E (CX700E-serie) lcd led tv | Homecinema Magazine

cx740, 750 , panel ips , tuner satelitarny - 9 punktow.

Review: Panasonic TX-49CX740E (CX740E en CX750E-serie) lcd led tv | Homecinema Magazine

Podobno niema głupich pytań ....Panasonic 43 CX750 czy Samsung 40 JU7000 który wg Ciebie lepszy "technicznie"?
 

digitalus

Banned
W panasonicu lepszy poziom czerni niz w samsungu . Lepsze wyposazenie w panasonicu np mozliwosc powiekszenia napisow,zmiany koloru napisow, zmiany polozenia napisow w czasie ogladania filmow z usb .Dwa sloty na modul CI ,podwojny tuner hd to np ogladanie jednego kanalu i nagrywanie drugiego lub nagrywanie dwoch programow jednoczesnie.
 
Ostatnia edycja:

marek7691

New member
W panasonicu lepszy poziom czerni niz w samsungu . Lepsze wyposazenie w panasonicu np mozliwosc powiekszenia napisow,zmiany koloru napisow, zmiany polozenia napisow w czasie ogladania filmow z usb .Dwa sloty na modul CI ,podwojny tuner hd to np ogladanie jednego kanalu i nagrywanie drugiego lub nagrywanie dwoch programow jednoczesnie.


Dzięki.
Jakieś plusy Samsunga JU 7000?:???:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak Samsunga ma zawsze bardzo dobre multimedia.
Więc jeśli masz główną potrzebę to jest bardzo dobry wybór.
A CX 750 ze strefowym podświetleniem jest w tym roku słabą alternatywą bo strefy wyświetlanie są w pionowych kanałach.

Z tych dwóch wybrałbym Samsunga.
Dobrą alternatywą będzie Philips 43PUS7150 i Sony 43X 8309.
Te grają znacznie lepiej.
 

marek7691

New member
Tak Samsunga ma zawsze bardzo dobre multimedia.
Więc jeśli masz główną potrzebę to jest bardzo dobry wybór.
A CX 750 ze strefowym podświetleniem jest w tym roku słabą alternatywą bo strefy wyświetlanie są w pionowych kanałach.

Z tych dwóch wybrałbym Samsunga.
Dobrą alternatywą będzie Philips 43PUS7150 i Sony 43X 8309.
Te grają znacznie lepiej.

Dzięki. No teraz mam o czym myśleć.Tak naprawdę kasę "uzbierałem" ok 4,5"koła" tylko kupować ...
Zleży mi ( jak chyba większości:-? ) na jakości obrazu i bez problemowym odtwarzaniu filmów z usb ( duże pilki ok 10Gb z napisami) ,oczywiście chcę 4k z dobrym skalowaniem.

Help

Zacząłem szukać w necie sklepów z z w/w TV ale coś nie mogę trafić?
Dzięki za dodatkowe rady.
 
Do góry