Który Philips lepszy?

parek64

New member
Co wybrać...?

Proszę o poradę, który LCD wybrać. 32PF7411 (Pixel Plus) czy 32PF9541, 32PF9551/10 (Pixel PLUS 2HD). Różnica ceny to około 1500zł.

Pozdrawiam
 

bildex

New member
Witam!
Muszę powiedzieć że mam w salonie 42pf9831d i odbiera świetnie. Miałem do wyboru 9831d lub 9731d .
wybrałem tylko 9831d że przy Pal rzeczywiście troche lepiej odbiera niż 9731d.
Może to dlatego że posida opcje Clear LCD.
Tu musisz sam wybrać. Jeśli masz zakupić N to bym brał 9731d ponieważ kanały HD zrekompensują utratę jakości na PAL.
Jeśli masz cyfre bierz 9831d.
P.S
Jeśli zastanawiał bym się na innymi to może coś z pioniera.
Na razie mam w sypialni plazmę 42pf9967d która większość czasu spędza w serwisie(zgłosiłem właśnie o wymianę TV), na dole w salonie 42pf9831d.
Ambilight sorrund4 wyglada zajefajnie w szczewgołności naścianie.
Pozdrawiam
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
Kurcze tak jakos nigdy nie myslałem o Philipsie ale jak czytam to zaczynam sie zastanawiac i chyba musze sie przejsc zobaczyc na włąsne oczy. Juz sobie wszystko poukładałem, zawęziłem liste to 3-4 modeli a teraz kurcze zgłupiałem do reszty.
 

RolphusX

New member
Witam po raz pierwszy
Również noszę się z zamiarem zakupu nowego TV LCD. Skłaniam się do marki Philips. Mój obecny TV to również Philips CRT 32PW9528/12 - muszę przyznać, że jak do tej pory spisuje się znakomicie. Ale chyba czas na zmianę - po kilkuletniej przygodzie z C+ od stycznia zamierzać nabyć N-kę. Zastanawiam się nad modelem 32PF9551/10. Czy miał ktoś lub ma z nim jakieś doświadczenia? Czy możliwość samodzielnej zmiany oprogramowania poprzez złącze USB nie jest na "+" dla tv tej firmy (czytając to i sąsiednie forum nie spotkałem przy innych markach takiej możliwości)?
Co Wy na to?
 

qot

New member
bildex co jest twojej pazmie ? mam kłopot ze swoim TV ( 42PF9956 ) pojawiło sie piszczenie - zabrali go do serwisu - wrócil z takim samym objawem, znów go odesłałem i znów to samo ( może tam sa głusi ). Po jakim czasie "przysługuje" wymiana sprzetu ? jakie objawy mał Twój TV ?
 

bildex

New member
Witam!
W plaźmie mam problem takie typu iż :
gdy podłączam TV do DVD luB DVB przez złącze EURO czy CHINCH, w głośnikach piszczy, strzela i trzeszczy. Gdy podgłaśniam Słychać pukanie w głośnikach.
Wiec poszła teraz 4 raz do serwisu , wystąpiłem do philipsa i wymiane TV na nowy, zwrot kasy. Miła Pani z infolonii przyjeła zgłoszenie , podała numer sprawy, poprosiła by serwis zabrał plazme i zrobił ekspertyzę.
Zadzwoniłem do serwisu MIK w radomiu i wytłumaczyłem o co chodzi.
Rozmawiałem z osobą która miała podobny obiaw w TV 42pf9966,
w serwisie wymienili mu procesor fonii MSP lecz dalej było to samo. Zastosowała listwę przeciwnapięciową taką zwykłą od kompa i wszystko jest OK.
Ja u siebie próbowałem i nic z tego.
Musisz jeszcze raz oddac TV do serwisu i dokładnie opisać lub zadzwonić do nich i opisać na czym polega problem . Bez dobrze zdefiniowanego problemu to Ci nie pomogą. Jęsli chodzi o wymiane to chyba musi byc w serwisie min 3 razy.

P.S
I tak znów kupił bym Philipsa.
 
Do góry