Który panel LCD 52'?

SeboTHC

New member
Witam.Niedługo chce kupić telewizor LCD,ale do tej pory nie wiem,którego wybrać,a spór toczy się między tymi modelami:
- Samsung LE52M86B
- Philips 52PFL7762
- Sharp 52X20E
Proszę Was o pomoc przy wyborze.Telewizor będzie oglądany z odległości 6m.Głównie chce,aby był najlepszy przy graniu na PS3 i oglądaniu filmów,w większości będą to filmy HD.Jeśli chodzi o telewizje cyfrową ,to będe odbierał 'N'.Chodziłem i oglądałem te modele dziesiątki razy (poza Philipsem,bo nigdzie go jeszcze nie widziałem ),ale wszystke wg mnie miały kiepską jakość obrazu SD,choć podejrzewam ,że to wina sklepowych anten .Z góry wielkie dzięki za pomoc.
Pozdrawiam.http://www.allegro.pl/item325460001_philips_52pfl7762_sprzet_rtv_i_agd_raty_.html
http://www.allegro.pl/item326195020_sharp_lc_52x20e_full_hd_nowy_tylko_7699_zl.html
 

SeboTHC

New member
Zbyt jasny pokój.Owszem,ale rozmiar TV ma być 50-52',a KURO 50' kosztuje ok. 10k :( Max mogę dać 8k i ani grosza więcej.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Napisałem Ci przecież.
Kuro 50' kosztuje 7,5K PLN plus do tego głośniki 0,5K PLN.

Czy pokój jest za jasny przekonasz się na prezentacji od kikiego.
Pozdrawiam,
 

SeboTHC

New member
Wszystko pięknie ładnie,ale ten KURO 50' jest HDReady :( Nie znam się zbytnio na TV,ale zdaje mi się,że FullHD to standard jaki musi mieć telewizor,żeby była ogromna ilość szczegułów,a poza tym nie wchodził mi w plany inny TV niż te,ktore podałem,aż takie słabe są te modele?
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
To fakt, nie znasz się.

Ale od tego jest to forum byś sobie poczytał i się chociaż trochę poznał.

Z odległości powyżej 2 czy 3 metrów nie będziesz widział różnicy między FULL HD a HD Ready nie mówiąc już o Twoich 6 metrach...

Ja miałem na prezentacji obok KURO także LCD Toshiby, która została wprost zmiażdżona przez KURO.

Pozdrawiam,
 

SeboTHC

New member
No to mam mętlik w głowie,bo nie wchodził mi do głowy taki zwrot - z LCD na plazme,z FullHD na HDReady,ale jednak jak czytam,to widze,że KURO jest bardzo dobrze oceniany.
Eee...głupie pytanie...na jakich warunkach można wziąć prezentacje TV?Ile się płaci?
 

SeboTHC

New member
Mógłby mi ktoś powiedzieć,czy któryś z wymienionych przeze mnie modeli dorówna jakością obrazu Philipsowi 42PF7641D/10?Jakość na nim zwala mnie z nóg,a cud techniki to to nie jest :p
 

SeboTHC

New member
Powala i w SD i w HD,nie wspomne już o zwykłych DivXach z upscalingu dla PS3 :) Chociaż pamiętam jak grałem na tym TV w Jericho na PS3 i krawędzie były ząbkowane jakby bez AA.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pioneer 50 Kuro
JVC 42 V 80
Loewe 46 Compose
Sharp 46 HD1
Nec 46 Multeos
Toshiba 46 ZF 350
Panasonic 42 PV 80

Te zagrają
rewelacyjnie z dobrego sygnału.
 
Do góry