Ktory Oled najlepszy?

Nano44

New member
Witam wszystkich. Pytanie moze troszke głupie gdyż każdy model się rózni ale moze ktoś obeznany w temacie z grubsza mi odpowie. Chcę zakupić telewizor w Oledzie. Przejrzałem (niestety tylko w sieci) różne modele, rożnych marek. Czy potrafi ktoś z grubsza odpowiedzieć: ktory producent Oledowych telewizorów robi najładniejsze wyświetlacze? Pozdrawiam wszystkich ;-)
 

Masterjam

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja się mocno zastanawiam między LG CX a Philips 705. LG ma dobry serwis dla klientów z OLED , ale brak wsparcia DTS , za to Philips ma DTS, Atmos,Vision,HDr , ale bardzo mało informacji o jakości obrazu i ogólnie wykonania . Ja celuję w 55 cali , lub ostatecznie w 48 cali LG C1
 

jasssu

New member
Z nowymi OLEDami jest tak, że żeby się wypaliły trzeba mieć naprawdę dużego pecha. Także moim zdaniem Philips, jak sam piszesz, sprawdzi się lepiej.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Telewizja gra rewelacyjnie.
Oled najlepiej skaluje obraz, ma najlepsze przejścia tonalne, płynność, plastyczność obrazu, czerń i co za tym idzie głębię obrazu.
Jak będziesz niebieski masz specjalną ofertę na Oled 705 Philipsa i to dodatkowo z pakietem gratisów.
 

Masterjam

Klub HDTV.com.pl
VIP
Heh dopiero zobaczyłem że Philips nie ma eARC. Teraz pytanie bez czego można się obejść , bez earc czy bez dts.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 

tracer10

Member
Witam wszystkich. Pytanie moze troszke głupie gdyż każdy model się rózni ale moze ktoś obeznany w temacie z grubsza mi odpowie. Chcę zakupić telewizor w Oledzie. Przejrzałem (niestety tylko w sieci) różne modele, rożnych marek. Czy potrafi ktoś z grubsza odpowiedzieć: ktory producent Oledowych telewizorów robi najładniejsze wyświetlacze? Pozdrawiam wszystkich ;-)
Ciekawe rzeczy tu czytam. Nie napisałeś ważnej rzeczy, czyli ile chcesz kasy przeznaczyć na oleda. Cóż jak MASZ duży budżet to tylko flagowiec Sony A90J lub flagowiec Panasa JZ2000 lub deko tańszy JZ1500.
Panasów w PL jeszcze nie ma [ JZ2000 jest już w UK, Danii, Norwegii, Słowacji ]
Te trzy modele to szczyt OLED po nich długo nic, potem Philips OLED984, dalej LG G1, cała reszta to średniaki.
Oprócz LG G1 pozostałe w.w są drogie, a na dodatek Philips to model 2019 o ile kojarzę, ale i tak nic lepszego od nich nie wyszło w dwa lata.
Czyli jak masz od 14K [ za 65 cali ] wzwyż to bierz. Nie masz to kupuj badziew od LG.;-)
Sam czekam na JZ1500 zastępując LG B7V który był kupiony prawie 4 lata temu chyba jak byłem pijany.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz extra teraz Philips 55Oled 805 za 4999 zł Plus dodatkowo pakiet gratisów dla niebieskich.
LG 55C12 masz za 5199 zł z pakietem
 

tracer10

Member
Za tyle co masz to bierz C1 od LG.
Co do wyświetlaczy o które pytasz to wszyscy producenci kupują matryce od LG Display.
Bez wyjątku.
O ile o to ci chodzi.
A jeżeli chodzi ci o estetykę telewizora to już kwestia gustu.
 
Do góry