który odtwarzacz hd

szymanek17

New member
Witam

Planuje kupić odtwarzacz plików hd. Cena jaką chciałbym na niego przeznaczyć to 400 makymalnie 500 zł.
chciałbym aby odtwarzacz:
- odtwarzał najpopularniejsze pliki filmowe z internetu, także w rozdzielczości fullhd
- odtwarzał polskie napisy
- miał możliwość strumieniowego odtwarzania filmów hd z komputera (odtwarzacz może być podłączony pod router netgear vnr 2000)
- posiadał obsługę youtube takze z plikami hd.
- posiadał wyjście hdmi
- odtwarzacz będzie podłączony pod telewizor sony bravia 40w5500

Który z odtwarzaczy będzie najlepszym wyborem?
 

nasir77

New member
Również pytałem na forum o zakup playera HD - bez odzewu. Jeszcze Cię zj....ą, że pytasz i śmiecisz....nie ważne, że całe forum przeszukane celem znalezienia odpowiedzi...
 
Ostatnia edycja:

morzin123

New member
Nikt tu nikogo nie zj.....e bo nie o to chodzi, ale troche tak na chłopski rozum biorąc. Nie można sie podpiąć do tematu juz istniejącego? Przecież tych topików o odtwarzaczach jest przynajmniej 30. No ludzie troche wyrozumiałości. Po co powtarzać wkółko to samo, wałkowac te same pytania i odpowiedzi?
A jeśli ktos mi mówi że szukał ale nie znalazł odpowiedzi to ja mu mówie że słabo szukał, bo jest przynajmniej cztery główne wątki o takich odtwarzaczach i każdy po kilkaset stron do tego jeszcze 25 wątków pośrednich też o tej tematyce i naprawde nie zadajecie pytań które już nie zostały zadane.

Kiedy szukałem odtwarzacza dla siebie chyba ze trzy dni przebijałem przez te wszystkie wątki ale dało sie i wreszcie wybrałem. A tu sporo jest takich osób (nie mówie że akurat założyciel wątku), że rejestruje się na forum i od razu "koncert życzeń":
szukam takiego aby:
...........
.........
........
w cenie .........
co polecacie?


Nie denerwuje Was to? A myslicie czemu tym osobom nikt nie odpisuje?
 

pkomp

New member
może jeszcze wam zakupić zamontować i powgrywać filmy?a potem wcisnąć play i masować stopy?Troszkę ruszcie leniwe tyłki i wybierzcie sami - modeli jest cała masa!!!!!
po to większość popularnych playerów ma tu swoje topiki żeby można było wybrać najlepszy dla siebie - I NALEŻY JE PRZECZYTAĆ - bo potem będzie - "czemu nie odtwarza tego?", "czemu nie ma obrazu?", "czemu torrent nie działa?"

kolejnym durnym pytaniem robicie tylko bałagan i połowy tematów nie widać i trzeba je szukać - WAŻNYCH TEMATÓW a nie śmieci typu co kupić....
 
Do góry