ktory najlepszy?

vidi21

New member
hej

ktory byscie poradzili? cel - ogladanie filmow hd i granie na ps3. odleglosc ogladania od 3.5 do 4.5m.
czy moze radzicie cos innego?
 

Bartinio

New member
bezapelacyjnie x3500 , jednak przy takiej odległosci do hd i ps3 , zastanowil bym sie nad 52 calami, 52zf , 52x3500, 52W4000 , ostatni wyswietla najlepszy obraz hd , brak 100 hz moze byc odczuwalny przy ogladaniu sd...
 

fazer58

Member
Bez reklam
najlepsze to...

SHARP LC-65 GD1
SONY KDL-70 X 3500
SAMSUNG LE 70 F 96 BD
Jeszcze kilka by się znalazlo,ale czy rzeczywiście muszą być najlepsze.
 

vidi21

New member
hmm czyli prawdopodobnie x3500? nad 52 calami myslalem sam jeszcze nie jestem pewien.
100hz to podstawa dla mnie wlasnie ze wzgledu na ps3.
a jakie lcdeki byscie polecili biorac pod uwage moje wymagania i do okolo 8-9 tys. myslalem takze o philipsach ale szczerze mowiac nie zrobily na mnie jakiegos ogromnego wrazenia.
i jeszcze jedno - czy rzeczywiscie x3500 az tak odstaje od konkurentow? paru znajomych wlasnie polecalo mi ten tv ale sam nie jestem w 100 % (jeszcze) przekonany.
wczesniej myslalem o plazmie ale ze wzgledu, ze najczesciej ogladam tv i gram jednak w dzien (i za bardzo nie mam mozliwosci zaciemnienia pomieszczenia oprocz zwyklych rolet) zdecydowalem sie na lcd.
 

jagger

New member
Nie wiem czy Złoty Piksel to największy plebiscyt w Polsce ale na pewno bardzo dziwny. Zajrzałem na jego wyniki i... o zgrozo: najlepszym LCD 42-46" został wybrany bardzo przeciętny, a przez wielu uważany za wręcz słaby model Sharp XL2E. Podobnie było w innych kategoriach gdzie wygrały co najwyżej przeciętne modele Sharpów czy Toshib.
Z pewnością nie jest to plebiscyt na najlepsze produkty a co najwyżej na najpopularniejsze, choć i tak wyniki baaardzo dziwią.
Nie wiem czym to można wytłumaczyć, bo chyba nie tym, że tzw. "partnerami" tego plebiscytu były właśnie firmy Sharp czy Toshiba...

Wracając do tematu:
z podanych modeli zdecydowanie i tylko Sony X3500.
To obecnie najlepszy LCD na rynku.
Pozostałe modele to co najwyżej średniaki.
 

alyjen

New member
Serio to nawet w sklepach W4000 gra lepiej od X3500, X3500 to model obłędnie drogi flagowy chciałoby się powiedzieć, moim zdaniem ilość bajerów zawartych w TV nie ma niestety przełożenia na jakość wyświetlanego obrazu, no ale co kto lubi, Bravie są jakieś 30% za drogie w stosunku do tego co prezentują, zwłaszcza w czymkolwiek poza HD
z plebiscytami się nie będę spierał, wiadomo że wszystko zależy od tego kto i kogo pyta ;)
 

jagger

New member
Świecenie to nie wszystko. Za sprawą ciut lepszej czerni jest być może rzeczywiście minimalnie lepsze w W4000, ale za to zdecydowanie gorsza niż w X3500 jest płynność obrazu. Ortax360 dobrze wie o czym mówię, bo kiedyś porównywał X3500 i D3000 do innych modeli Sony.

Obaj wiemy więc, że pod tym względem jest to różnica klasy na korzyść X3500.
 
Do góry