Ktory LG wybrać ?

Darek_88

New member
Witam szanownych kolegów, chciałbym kupić tv 85/86 cali do pokoju ok 4,5m.
Mogę w okazyjnej tej samej cenie 5999 pln kupić 2 modele LG. Który będzie lepszy i dlaczego ? Od razu dodam, że nie mam więcej na tv ;) obecnie mam sharp 60le840. Ps kiedyś mega dobrze doradził mi Kiki i Blackninja :)

Modele LG to

86UP80003 4K

86UQ801C
 

Darek_88

New member
To modele z poprzedniej kadencji, ten pierwszy zebrał bardzo dobre oceny.
Ok, widzę, że jeszcze w zasięgu jest

TCL 85P735 lub Samsung UE85AU7172U​


Tv używam tylko do UPC, netflix, youtube i nintendo switcha. Nie potrzebuje fajerwerków. Niestety mój ukochany sharp się psuje. Który z tych 4 byś polecił?
 

Darek_88

New member
Zostałbym w tej klasie z LG 80003.
Kiki, weź pls zweryfikuj bo podobno ten 2 model LG 86UQ801C to model sprzedawany do hoteli I restauracji na niby lepszych podzespołach? I ma100 Hz matrycę? Mógłbyś porównać te 2 modele? Z góry bardzo dziękuję
 
Ostatnia edycja:

Darek_88

New member
Dla hoteli na lepszych podzespołach....
Ten 8003 kupujący ocenili naprawdę dobrze.
Niestety ten 8003 okazał się powystawowy lub jakiś odświeżany. Byłem go dziś obejrzeć - ściema na maxa :( za to ten 86uq801c mogę mieć nówkę za 5600 pln Czy on ma 100hz ? Bo różnie podają strony. Co myślisz o tym tv? A może polecisz coś innego w cenie do max 6999 w rozmiarze 80+ ?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie ma 100Hz ,
Z modeli 85" masz TCLa na Va 85C735 z matrycą 144 Hz za 7199 zł z pełnym pakietem z montażem i z dostawą.
Masz z direct Led, niski pobór energii jak na taki wielki ekran, wszystkie HDRy, największe możliwości multimedilne.,
dobry dżwięk i niski input lag.
 

Darek_88

New member
Dzięki za info. A jak te telewizory mają awaryjność ? Nie bardzo znam tą markę. Cena jest jak najbardziej ok...myślisz że tv jest lepszy od tego lg? Coś jeszcze do porównania?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak, od LG masz różnicę pod każdym względem na korzyść.
TCL obecnie to NR 2 na świecie.
Teraz matryce LCD kupuje do swoich telewizorów Samsung , LG a inne firmy zlecają swoje modele do produkcji całe.
W tej klasie cenowej 85" , tej jakości skalowania, podświetlenia, czy wyposażenia nie kupisz z żadnej firmy.
Za 9 tyś masz SOny 85X85 K .- czyli za dopłatą.
 

tracer10

Member
Nie kupuj TV z zeszłego roku bo masz dużą szansę, że ci cwaniacy ze sklepu wcisną powystawowy egzemplarz.
To ciągle obecny niestety proceder.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Hej , opłaciło się bo teraz TCL 85C735 jest za 6999 zł i to z pakietem pełnym.
Skalibrowany , sprawdzony, z montażem
Nowe sztuki,
Potwierdź czy pasuje.
 
Jest z 6 tys z 3letnia gwarancją.
Netflix, piłka nożna. W necie są sprzeczne informacje na temat odświeżania bo raz piszą 100Hz a raz 60hz
 
Do góry