Który LG 55LF652V czy Toshiba 55L7453DG

flowgrid

New member
Witam

Który z telewizorów byście wybrali LG 55LF652V czy Toshiba 55L7453DG? Zastanawiam się nad wyborem jednego z nich. Wczoraj oglądałem w sklepie na żywo jak pracuje Toshiba 55L7453DG. Łady obraz, dobry dźwięk, przyjazna obsługa, fajny design samego telewizora. TV będzie wykorzystywany do codziennego oglądania TV z kablówki, korzystania z internetu (przeglądanie stron WWW i oglądanie bajek przez dziecko) oraz oglądania filmów z nośników zewnętrznych jak pendrive.

Pozdrawiam
 

HEROES

New member
flowgrid, Kupuj LG 55LF652V nawet się nie zastanawiaj. Toshiba to dno jest sam mam Toshibę i nie jestem z niego zadowolony same z nią kłopoty i problemy zawiesza się sama wyłącza nie czyta wszystkich plików net jest a jakby nie ma go długo włącza dalej gorzej i gorzej. I paluję na przyszły rok wymienić na coś lepszego nap. na ten Sony 55X8505. Toshiba nic nie ma sprawnego nap. kupiłem pen Toshiba i po paru razach przestał nagle działać że musiałem oddać go do sklepu.
 
Ostatnia edycja:

Ekspert

New member
Witaj, sam przed paroma dniami stałem przed wyborem Sony a LG... widzialem rowniez Samsungi i Toshiby.

Powiem szczerze że na twoim miejscu brałbym LG.
Dlaczego? LG ma wiekszość technologi odkupionej od PHILIPSa a firma ta była liderem w opracowywaniu nowych technologi bez niej Sony moglby byc dawno w tyle w koncu to oni wspolnie opracowywali technologie.

Dzieki zastosowaniu jednych z najlepszych technologi w tv LG,
obraz jest niezwykle wyrazisty nie tylko przy Full HD ale rowniez przy wyswietlaniu materialow SD/DVD.

Druga jego kluczowa sprawa technologia 3D w TV LG to ta sama technologia którą używają kina. Pasywna technologia zapobiega bólowi głowy już po kilkudziesięciu minutach filmu. Nie nosisz na sobie ciężkich niewygodnych okularów z akumulatorami a zwyczajne ze specjalnymi szkłami.

Kolejną niezwykle ważną kwestią jest fakt że jeszcze w życiu nie spotkałem zadowolonego właściciela Toshiby, konflikty z odtwarzaniem plików, z odczytem dysków, z Wi-Fi itd. można by wymieniać bez końca.

Postaw obok siebie LG i Toshibe a zobaczysz naprawdę kosmos. Głeboka czerń niesamowity kontrast jak również idealne odzworowanie barw. Dodatkowo w porównaniu do Toshiby można zauważyć brak problemów z obsługą plików. Jak również bardziej rozbudowany SMART TV.

Jednak z doświadczenia wiem że jak wybierzesz markę która Ci się nie podoba to będziesz bardzo nie zadowolony.

Co do LG to właśnue oczekuje na niego i będę go miał najprawdopodobniej śr/cz, tak dokładnie ten model. To będę się mógł podzielić z Wami zdjęciami.

Dodatkowo miłym dodatkiem w LG jest pilot Magic Motion, zalecam poczytać.
 
Ostatnia edycja:

flowgrid

New member
Witam ponownie

Dziękuję Wam za wypowiedzi. LG 55LF652V zostało już zamówione i we wtorek jadę po odbiór:) Dziś na żywo obejrzałem i posłuchałem jak działa 50LF652V. W porównaniu do Toshiby ma obraz o wiele lepszej jakości głos trochę gorszy, ale to nie szkodzi, bo docelowo planowany jest zakup soundbara od LG do kompletu. Jak tylko sprzęt zamontuje podzielę się wrażeniami z użytkowania.

Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Stawiam Toshibę i LG obok siebie - i myślę gdzie ten kosmos ???
Ok. właśnie pojawiły się filmy o kosmosie i są piękne. Znam bardzo wielu zachwyconych właścicieli Toshib. I co ważne chcę kupić jeszcze te modele dla rodziny czy znajomych.
Smart faktycznie lepszy jest w LG.
Co do 3D - to pasywne ma i Philips, i Panasonic i inne firmy.
 

Ekspert

New member
TV już stoi..

/KFRTxRV.jpg
/txlwyHa.jpg

Jak ktoś chce rano zrobię więcej zdjęć.
Obraz rewelacja, super głębia w dodatku czuje się jak w kinie, sam dźwięk słcyhać jakby był system kina domowego.. a tv jest w stanie wydawać dźwięki tak jakby miał subwoofer.

zdjecia sa na
i . i m g u r . c o m
trzeba dodac tylko ta nazwe po adresie
 
Do góry