Który lepszy Samsung UE48HU7500L czy moze LG 49UB850V albo Sony KD-49X8505B

Forest1630

New member
Witam jak w temacie zastanawiam sie nad kupnem ktoregos z powyzszych tv osobiście posiadam samunga i najbardziej w ta strone mnie ciągnie aczkolwiekk slyszalem ze lg i sony sa na matrycy ips ktora w tej chwili jest najlepsza co polecacie?? prosze o opinie
Pozdrawiam
 

heca66

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ten Samsung to bardzo dobry model.testowałem te telewizory w sklepie
ten Lg to totalna porażka(strasznie smuży) a Sony też mnie niemile zaskoczył
 

pandoman

New member
dobre pytanie

podpinam się do pytania w temacie, mnie najbardziej interesuje który z tych tv będzie sobie najlepiej radził z PS4 (input lag) i zewnętrznym dyskiem 2TB
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To tylko Toshiba 55L7453 - jak będziesz niebieski , masz specjalna cenę i kalibracje gratis i radyjko.
 

pandoman

New member
fajna ta Toshiba, zwłaszcza jej 5ms:) ale jednak nie zrezygnuje z 4k, przemawia za mną ten samsung, chyba że jakaś alternatywa...;)
 

bhn92

New member
Bez reklam
pandoman napewno nie w sensie input laga a o to Ci chodzilo pare postow wczesniej!!!
 
Ostatnia edycja:

pandoman

New member
dobra dla mnie temat zamknięty, jutro odbieram samsunga, teraz tylko przydałby się jakiś konkretny test tego tv aby go w pełni poznać:)
 

RHJG

New member
Bez reklam
W sieci jest sporo testów,to bardzo dobry TV.Po drugie będziesz miał instrukcje...to go poznasz....
 

pandoman

New member
tylko samsung

podłączyłem, zobaczyłem i nie żałuje ani złotówki którą na niego wydałem, samsung HU7500L jest po prostu fantastyczny, jeśli ktoś lubi dużo bajerów to ten tv jest dla niego, pilot jest świetny i intuicyjny, wskaźnik na ekranie i gesty pilotem dużo ułatwiają, dodatkowa podstawka którą stawisz przed dekoder obsługuje go, czyli odpada pilot do dekodera, obsługa dysku 2 TB również bez najmniejszych problemów, wszystko śmiga aż miło, ale prawdziwa zabawa zaczyna się w SAMRT HUB, niezliczone treści do oglądania, przeglądania i grania, samsung udostępnił nawet kilka filmów 4k które można za darmo obejrzeć np. "Pod Mocnym Aniołem" tylko łącze sugerowane do odtwarzania to 20mb/s ale 10 też daje radę:) aktywne 3d mi też nie przeszkadza, nie wiem dlaczego ludzie tak na nie narzekają, chyba że ktoś jest mocno przewrażliwiony, o jakości obrazu nie będę pisał ale każdy następny kanał w tv czy treści z dysku powodowały coraz to większy uśmiech na mej twarzy, z tym tv możecie się nawet wódki napić bo nie dość że Cie słucha to i jeszcze gada:D podsumowując jestem mega zadowolony z zakupu i polecam każdemu kto się waha z wyborem tv w tej klasie i za tą kasę.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Tak ten model z oferty telewizorów firmy Samsung jest wart grzechu "zakupu".:-|
Ważne , że dokonałeś świadomego wyboru i jesteś zadowolony . Oby długo grał
bezawaryjnie , tego Tobie życzę . Napisz proszę o swoim telewizorze więcej , jak go już
dokładnie poznasz w codziennym użytkowaniu .


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Do góry