Który lepszy LG26LX2 Samsung LE26M51B prosze o pomoc w wyboe

Dara

New member
Witam mam problem bo za nie długo kupuje TV LCD no i właśnie mam dylemat LG czy Samsung, prosze o jakieś rady interesują mnie TV o przekątnej 26cali. Odległość od ekranu jakieś 2m- 2,5m przeznaczenie głównie do gier (ps2, przyszłościowo ps3 przez HDMI;) ) no i do oglądania DVD, czasami kablówka, prosze o rade bo LG widziałem w akcji a Samsunga polecił mi sprzedawca tylko go nie było na sklepie i nie mam jak porównać tych telewizorów.
Pozdrawiam prosze o odp.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
podaj zawsze do jakiej klasy cenowej ?
wówczas porównamy konkurencję .
Między tymi dwoma - różnice płynnosci obrazu , jakości zblizonej do CRT są po stronie LG.
Wszystkie szczegóły z porównania podam w poniedziałek
.pozdrawiam
 

Dara

New member
Witam, cenowo to interesują mnie TV LCD 26 cali tak do 4000zł no maksymalnie do 4200zł, mam jeszcze jedno pytanie patrzyłem na tego panasonica 26 LX 50 i ma on czas reakcji 12ms a TV który kupie będe głównie używał do gier i czy będzie to gorsza płynność niż w przypadku np. LG który ma 8ms? A tak pozatym to pan w sklepie powiedział mi że gdy TV będzie służył do grania to zaraz padnie czy to prawda bo ja jakoś w to nie wierze bo np. czym różni się monitor lcd od tv lcd, no poza tym że tv ma wbudowany tuner.
Ps. Telewizor musi mieć koniecznie wejście HDMI i przekątną 26cali ewentualnie 23.
Pozdrawiam.
 
Do góry