Który LCD

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Są od ręki - wystarczy że potwierdzisz.
I napisz proszę jaka miejscowość - bo masz z montażem.
I podaj proszę dane do faktury i do wysyłki na PW.
 

g_felek

Member
recenzenci twierdzą, że wykonał duży skok vs 2022, co z reguły niestety nie jest typowe dla rynku - najczęściej poza nowymi wodotryskami sama jakość obrazu nie ulega poprawie :) Tak było np z serią x95. Wg mnie najlepszy obraz miał x95J. Potem wszedł miniLED, który co prawda podbił luminancje ale kosztem innych niedoskonałości. Wiem bo posiadałem x95J a teraz mam x95K. Wg mnie x90L to konty

recenzenci twierdzą, że wykonał duży skok vs 2022, co z reguły niestety nie jest typowe dla rynku - najczęściej poza nowymi wodotryskami sama jakość obrazu nie ulega poprawie :) Tak było np z serią x95. Wg mnie najlepszy obraz miał x95J. Potem wszedł miniLED, który co prawda podbił luminancje ale kosztem innych niedoskonałości. Wiem bo posiadałem x95J a teraz mam x95K. Wg mnie x90L to kontynuacja x95J
Coś pomyliłeś bo X90L jest nowszą wersją X90K - a różnica jest w tym żę X90L dostał obudowę z aluminium i cena skoczyła
 

Marlo

Active member
Sony 65X90L ma 80 stref przyciemniania , teraz nawet seria X85L posiada strefy przyciemniania , można powiedzieć że niższe serie wchodzą na wyższe poziomy.
 

luck76

Well-known member
Coś pomyliłeś bo X90L jest nowszą wersją X90K - a różnica jest w tym żę X90L dostał obudowę z aluminium i cena skoczyła
Nie to miałem na myśli - według mnie jest to kontynuacja X95J z uwagi na sposób podświetlania (nie miniLED) i liczbę stref. Naturalnie że z punktu widzenia line-upu, 90L jest następcą 90K. Bardziej chodziło mi o podobieństwo konstrukcyjne (również zbliża go do tego ramka podobna do serii 95.
 

g_felek

Member
Nie to miałem na myśli - według mnie jest to kontynuacja X95J z uwagi na sposób podświetlania (nie miniLED) i liczbę stref. Naturalnie że z punktu widzenia line-upu, 90L jest następcą 90K. Bardziej chodziło mi o podobieństwo konstrukcyjne (również zbliża go do tego ramka podobna do serii 95.
Byłem w sobote w Sony center i gość mówił że parametrami różnic dla nich nie ma tylko zmieniono obudowę na aluminiowa z plastiku i dowalili np na 75 calach 3 koła plnów. Więc trzeba brać stare póki są 😅😱
 

luck76

Well-known member
Byłem w sobote w Sony center i gość mówił że parametrami różnic dla nich nie ma tylko zmieniono obudowę na aluminiowa z plastiku i dowalili np na 75 calach 3 koła plnów. Więc trzeba brać stare póki są 😅😱
Skoro tak mówi gość z Scentre… Fakt, że generalnie nie ma co szukać przepaści między tymi tv
 
Do góry