Który LCD. Pomocy

kylo69

New member
Witam. Posiadam Sony PS3 i w najbliższy piątek planuję zakup LCD i w oko wpadły mi 2 modele Sony.
BRAVIA kdl-40p5600 oraz kdl-32w5500

Jak widać pierwszy ma 40 cali a 2 32. Oba są w podobnej cenie i maja 5 lat gwarancji. Dodatkowo 32w5500 ma 100Hz. Który byście mi polecili? Bardzo proszę o pomoc 40 jest za 2499 a 32 za 2599
 

ernet

Active member
Bez reklam
42 nie chcę. Proszę o odpowiedź który z podanych przeze mnie. Zawsze mogę bliżej fotel przysunąć
A gdzie komfort oglądania ? Ha,ha - ja już dwa razy to przerabiałem i skończyło sie kupnem wiekszego TV. Kiki ma rację, chociaż uważam ( z autopsji ), że należałoby zacząć ( w twoim przypadku ) od 46".
 

kylo69

New member
gdzie komfort oglądania a gdzie pieniądze na większy telewizor? w sony centrum stoi 72" za 80tys zł, to komfort oglądania. Oglądam tv z różnej odległości. Najczęściej na fotelu który przesuwam według własnego uznania a w skrajnych przypadkach na łóżku które jest jakieś 4 metry z hakiem od miejsca na tv
 

Ares78

New member
Z tych dwóch przychyliłbym się do tego co napisał Kiki czyli jednak w5500- obraz nieporównywalnie będzie lepszy, jeśli nie upierasz się na tych dwóch modelach które zaproponowałeś możesz obejrzeć jeszcze coś pośredniego: mianowicie 37 calowe v5500. Trochę słabsza czerń niż w serii W oraz brak 100hz, ale zawsze te 5 cali więcej (przyda się jeśli zdarza Ci się oglądać telewizję z 4 metrów...)
 
Do góry