Który Harman? - podłoga płytki

blekota

New member
Witam serdecznie
Przymierzam sie do zakupu amplitunera - cel : 50% muza/ 50% film..
na początek ze względu na ograniczenia budżetowe myślę o zestawie amplituner + 2 kolumny , może sub.
pomieszczenie to salonik z otwarą kuchnią o powierzchni około 30 m2 - na podłodze płytki..stąd pierwsze pytanie jak skomponować zestaw aby nie było efektu dudnienia/pogłosu...jakie kolumny..
Podoba mi sie design HK i w tym kierunku chciałbym uderzyć - dodatkowo lubię mocne rockowe brzmienia a z postów na forum wynika że dla takich HK jest najlepszy..
posiadany sprzęt - to Samsung 32R72B,dvd HD 860 tuner n..- nic szczeg ólnego prawda? ale co tam..
dostępny budżet 3500 PLN
Z góry dziękuję za pomoc
 

Pablo1964

New member
Bez reklam
Jednak przy zamiarze zakupu dwóch kolumn proponuję kupić amplituner stereofoniczny - link podałem wcześniej. Zagra bez porównania lepiej. Do tego dwie E100 i suba nie będzie Ci brakować. Do Twojej muzyki jak znalazł i w kinie też się sprawdzi. Jedynie, jeżeli chcesz w krótkim czasie rozbudować kino do 5.1, wtedy warto kupić amplituner KD.
 
Ostatnia edycja:

Pablo1964

New member
Bez reklam
Sprzęt wielokanałowy starzeje się bardzo szybko. Kupiony dziś amplituner będzie przestarzały już za dwa - trzy lata. Dlatego wszystko zależy od tego, kiedy planujesz dalszą rozbudowę. Jeżeli w odległym czasie, sprzęt stereo będzie lepszym rozwiązaniem na dziś.
 

blekota

New member
Dzięki za odpowiedzi...- pomimo wszystko lubię kino...prawdę mówiąc przed rozbudową do 5.1 lub 7.1 ogranicza mnie również fakt że nie pociągnołem sobie w ścianach kabelków do głośników...co zamierzam zrobić za jakieś 2 lata...na razie nie chcę mieć kabli w całym pokoju Co do kolumn...myślicie że nie będzie efektu dudnienia...pogłosu czy ma ktoś związane z tym doswiadczenia? tego się najbardziej obawiam..a jak poniższe modele HK działają z "n"? czy tu można spodziewać się prolemów?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry