ktory dekoder hd lepszy w ofercie polsatu

andgest

New member
napisał kris_wormwood[ bez potrzeby przełączania opcji w ustawieniach dźwięk jest wypuszczany w dekodera jednocześnie przez HDMI i optyka, więc bez specjalnego zachodu można słuchać tylko przez TV lub KD. Podobnie jest z obrazem, który w 1080i jest puszczany po HDMI, a jednocześnie można podpiąć videosender i niska rozdzielczość również brz przestawiania może być transmitowana na drugi TV.[/QUOTE]
Też mam kłopoty z obrazem, ale w sumie możliwości samsunga są lepsze.
Mam też opisany już kilka razy w innych miejscach - choć bez rozwiązania na razie dla mnie -problem z połączeniem samsunga do plazmy przez amplituner przewodami HDMI (wszystkie dobre). Nie ma sygnału; zanim podłączę HDMI do plazmy, w głośnikach kina mam dźwięk, który znika z chwilą podłączenia do plazmy. BD PLayer chodzi bezproblemowo. Samsung bezpośrednio z plazmą po HDMI też chodzi OK. U Ciebie to działa - jak rozumiem. Czy możesz coś poradzić?
 

maks028

New member
Echostar HDS400E

Witam wszystkich,mam prosbe i niewiele czasu !!! Mozecie Mi powiedziec co to za sprzet i czy ktos go juz mial? , dzieki z gory ,pozdrawiam :confused::confused: (HDS400E)
 

Lasica

New member
Witam wszystkich,mam prosbe i niewiele czasu !!! Mozecie Mi powiedziec co to za sprzet i czy ktos go juz mial? , dzieki z gory ,pozdrawiam :confused::confused: (HDS400E)

Ja mam i nie polecam.

Wady:

- obraz w 720p migocze, w 1080i nie ma problemu
- czasami potrafi zwolnić( klatkować ) nie tylko na kanałach HD ale też SD
- pilot działa jak chce, muszę celować a to w sufit, a to w ścianę obok, czasami w ogóle nie reaguje
- po bardzo szybkim przełączaniu kanałów często pojawia się komunikat o braku sygnału, a docelowy kanał zaskakuje po kilku-kilkunastu sekundach

Co do samej jakości obrazu nie mam nic do zarzucenia. EPG też jest dość wygodny i bardzo mi się podoba.
 
Do góry