Który Blue-Ray

mat74

Well-known member
Bez reklam
wybacz,ale te porady z nie wiadomo jaka iloscia polaczen sa bezsensowne !
polacz player przez HDMI do amplitunera zadne dodatkowe kable miedzy tymi dwoma urzadzeniami nie beda ci potrzebne (tylko sie zamotasz- wnioskujac z twojej wypowiedzi
"Skąd amplituner będzie wiedział z którego kabla ma brać dźwięk ?" -
czeka cie ponowne studiowanie instukcji)
 

adam6150

New member
mangusta28 napisał:
Jestem posiadaczem amplitunera Yamaha rx-v663 (z obsługą kodeków True HD) oraz zestawu Yamo S606 + Toshiba 40XF350.
Szukam do tego dobrego blue-raya, który będzie obsługiwał kodeki TrueHD + pliki w formacie MKV z napisami, tak, żebym oprócz standardowych filmów BD mógł oglądać też te z sieci w tym formacie (mkv).

1) Zastanawiałem się nad LG BD 390 - czy jest coś lepszego co by dało radę (coś tak samo funkcjonalnego, ale z lepszym dźwiękiem) ?
2) Czy najlepsze podłączenie tego sprzętu do oglądania filmów to hdmi z blue-raya do aplitunera, a wyjście hdmi amplitunera na tv? (dotychczas miałem podłączone wyjście dvd po hdmi na tv, a dźwięk z tv do aplitunera po coaxialnym)
3) Czy da się jakoś zrobić, aby normalny dźwięk z tv można byłby puścić na amplituner ?


Drogi kolego! Twoja Yamaha ( sprawdziłem to dzisiaj rano) obsługuje wszystkie formaty dzwięku HD. Nie tylko DD True HD . Jesteś więc w komfortowej sytuacji. Wybór BD jest teraz duzo prostrzy. Wszystko co kupisz połączysz przy pomocy HDMI. Reszta tego co pisałem w tej sytuacji traci sens.
 
Ostatnia edycja:
Do góry