Który blu-ray od Samsunga ?

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Zależy ile mamy kasy i czego oczekujemy po takim BD? Im droższy model, tym więcej ma bajerów. Fajną opcją jest teraz Samsung BD-F7500. Jak ktoś szuka tylko do oryginalnych filmów czy muzyki, to można wybrac model podstawowy i tańszy, a jak ktoś chce mieć obsługę sieci i inne bajery to trzeba zainwestować w serię wyżej.
 

larsen26

New member
Raczej podstawowe, kilka filmow co jakis czas. Nie potrzebny mi dysk twardy ani wifi bo blu-ray stoi obok upc horizon boxa i do netu moge podlaczyc go kabelkiem, a box od upc ma twardy 500gb na ktory nagrywamy programy.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Mam 5500, jak szukasz czegoś prostego do odtworzenia filmu to jak najbardziej. Ja muzykę puszczam z CD więc nie mam porównania
Mam to podpięte do sieci, więc czasami z nudów zdarza mi się pobawić tymi dodatkami i mile mnie zaskoczyło przeglądanie YOUTUBE, nawet dobrze przetwarza obraz i dźwięk, znacznie lepiej niż urządzenia nc+
A jeszcze jedno z plikami z dysku, też nieźle sobie radzi...
 

Macca Radza

New member
Mam 5500, jak szukasz czegoś prostego do odtworzenia filmu to jak najbardziej. Ja muzykę puszczam z CD więc nie mam porównania
Mam to podpięte do sieci, więc czasami z nudów zdarza mi się pobawić tymi dodatkami i mile mnie zaskoczyło przeglądanie YOUTUBE, nawet dobrze przetwarza obraz i dźwięk, znacznie lepiej niż urządzenia nc+
A jeszcze jedno z plikami z dysku, też nieźle sobie radzi...

Potwierdzam....;)
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Jak dla mnie jedyną wadą niższych modeli od 7500 są wymiary. Nie wiem dlaczego np. 6500 ma 36cm szerokości, skoro taki standard dla tego typu urządzeń to 43cm? Trochę to by lipnie wyglądało, gdyby taki BD postawić na amplitunerze.
 

Macca Radza

New member
U mnie tez sprzęt stoi na osobnych półkach....do góry dekoder NC + 24 cm na środkowej Samsung Bd 6500 36cm i na samym dole Harman 44 cm :) taka piramida....
 
Do góry