którego sharpa wybrać: LC-32RD2E czy LC-32X20E ?

JAZ

New member
Pierwsze wrażenie SHARP LC-32X20E

Mam tego SHARPa od kilku dni i powiem tak pierwsze moje wrażenie też było fatalne. Wynika to jednak z bezsensownych standardowych nastaw. Na ustawienie go potrzebowałem sporo czasu :-( , ale efekt obecnie jest ZNAKOMITY. Podejrzewam że w żadnym salonie sprzedaży nikt sobie nie zadaje trudu do dokładnego ustawienia parametrów. Używałem do tej pory kilka modelów SONY (miedzy innymi SONY 32D3000) i muszę przyznać ze jakość obrazu SHARPA jest lepsza. Najczęściej korzystam z sygnału telewizji kablowej (analogowej i cyfrowej). Plusem SONY są dobre standardowe nastawy. Włączasz i nic nie kombinujesz. Dla tych co mają większe wymagania ale mają choć troszkę zmysłu technicznego polecam SHARP.
 

PLinku

New member
Witam
W miare możliwości prosze napisać jak ustawić najlepiej telewizor sharp LC-32X20E żeby obraz był jak najlepszy.
Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
w każdy modelu kalibracja powoduje właśnie lepszą jakość Zarówno Sharpa jak i Sony /szczególnie/ . Obraz jest czyściejszy, zdecydowanie bardziej naturalny , nie przekontrastowany.
 

RAQUUU

New member
kalibracja obrazu po zakupie tv to bardzo indywidualna sprawa bo przeciez kazdy a przynajmniej wiekszosc z nas lubi co innego. ja swoj tv ustawiam do tej pory a mam go juz ponad miesiac. problem polega na tyum na ile tv pozwoli soba manipulowac i jakim sygnalem dysponujemy.
 

maciek_pl

New member
kurcze ;) już sam nie wiem...co kupić

Oglądam z metra tv i chce 32 cale ... w gre wchodzą:
Samsung32A551
Sharp LC-32X20E
Samsung LE32A656

O wybrać :)
 

2hd

New member
Witam, mam bardzo podobny problem,
Mam 2300 na tv 32'' i co tu kupic???
Sygnał to kino denona lub zwykla antena, czasem cyfra.
Myslałem o Sharpie LC-32RD8E-BK, co o tym sadzicie???? Ewentualnie cos w zamian???
 
Do góry