Które zagrają lepiej?

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Przede wszystkim powinieneś porównywać MR6 z Zensor7, a MR4 z Zensor5. Obie kolumny są dobre. Zensor trochę cieplejsze i lepiej się zgrają z jaśniejszą elektroniką. Jaki metraż? Do Denona raczej bym brał MR.
 

telmawilma

New member
Metraż to ok 4 na 5. Czy rozumieć mam, że MR6 i Zensor7 to podobne klasy kolumn?
Druga jest znacznie droższa, a skoro jakością nie odbiega od pierwszej, to wybór jest raczej prosty. No chyba, że brzmią one zupelnie inaczej...Nie wiem co wybrać.
 

telmawilma

New member
Chcę zakupić zestaw: ampli+kolumny+blu-ray. Na wszystko mam max 4500. Oczywiście najchętniej wydałabym mniej , ale im dłużej czytam to forum, tym niestety wydaje mi się, że muszę wydać więcej :)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
No niestety, to podobna klasa, ale inne brzmienie. W audio nie ma "lepsze", tylko "inne", sam musisz posluchac i zdecydować co bardziej Ci lezy.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
U mnie podobna opinia. Nie ma co prownywac Zensorow z RX (choć ani jedne, ani drugie nie przypadly mi do ucha :) ) Zensory graja zamulajaco, a co dopiero z cieplejsza elektorniką. Mimo to twierdze, ze w swojej klasie są niezle i godne polecenia.
 
Do góry