Które z dwóch kabli wybrać do mojego zestawu

joksior

New member
Witam

Posiadam zestaw kina domowego Onkyo TX-SR 607 i kolumny Quadral Quintas 5000. Do tego zestawu były dołączone zwykłe cienkie kable. Potrzebuję kable na surround`y 2x po 12m o przekroju 1.5mm i na fronty 2x po 3m o przekroju 2.5mm. Poszperałem w google i wybór kabli jest ogromny, chcę kupić tanie i dobre kable do 12zł za metr. Wstępnie wybrałem dwa rodzaje kabli i pomóżcie mi który wybrać, który lepiej zagra w moim zestawie? Oto kandydaci:

1. QED 79 STRAND 2.5mm i QED 42 STRAND 1.25mm;
2. Klotz Twinax LY225 2.5mm i Klotz Twinax LY 215 1.5mm;


Sprzętu używam do słuchania różnej muzyki (60%) i filmów (40%). Czy jest coś lepszego w tej cenie od tych wymienionych?
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Niezłą propozycją jest Supra ,Real Cable - to tak na szybko
W wielu firmach jest wyprzedaż polegająca na sprzedaży końcówek kabli ,można za niewielkie pieniądze kupić naprawdę fajne kable i to nieraz z końcówkami
 

piotruspan46T

New member
Sprzętu używam do słuchania różnej muzyki (60%) i filmów (40%). Czy jest coś lepszego w tej cenie od tych wymienionych?

Hmmm żebyś jeszcze usłyszał różnicę na tym KD w porówaniu do kabla za 6PLN/metr :)

Pewnie zaraz odezwą się krzyki że różnica jest kolosalna, ale ja porównywałem i na moim onkyo 616 różnicy w KD nie słyszałem.

A mam technokabel 2 x 2,5mm2 właśnie w powyższej cenie.
 
Do góry