Ktore z 3 par kolumn wybrać?

rock76

New member
Ktore z tych 3 par kolumn wybrać?

cześć.chciałbym za kilka chwil kupić kolumny.interesują mnie to:
MISSION M35i
WHARFEDALE DIAMOND 10.4
ACOUSTIC ENERGY AEGIS NEO 3
co o nich sądzicie?spoko będą?
denon 1908 + muzyka rock,heavy.
pozdrawiam i dziękówa
 
Ostatnia edycja:

rock76

New member
pokój ok 20m/2.mam denona 1908 w którym brakuje troszke basu więc przydało by się.
dzięki wielkie
 

rock76

New member
przyznam się,że tak.sprzedałm dzisiaj swoje kolumny(quadral quantias 500) i chciałbym coś kupić lepszego
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
no właśnie. Bo to oznacza że wchodzisz na wyższe potrzeby mając już doświadczenie. Będziesz kupował tylko fronty czy zestaw?
 

rock76

New member
tylko stereo.ponieważ sprzedałem zestaw 5.0.lepiej lepsze stereo od kiepskiego 5.0.mam dużo koncertów na dvd więc może kiedyś coś dokupie
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
teraz wszystko jasne. Różnica oczywiście będzie , chociaż do zachwytu daleko. Jeśli miałbym wybierać dla siebie przy tych warunkach to ACOUSTIC ENERGY AEGIS NEO 3
 

rock76

New member
też o tym myślałem i chyba przy nich pozostane.jeszcze jutro coś poszukam innego,ale ciężko będzie za tą cenę coś kupić lepszego.\
pozdr i dzięki
 

rock76

New member
dzięki wielkie.chodziło mi bardziej o podpowiedz z tematu a nie o zareklamowanie produktu z twojej branży.
pozdrawiam
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Jakościowo najfajniejsze AE ale nie nadają się do głośnego słuchania, do pomieszczenie odpowiednie m35i ale z Denonem trochę spowolnią bas, Wharfedale na końcu...
 

rock76

New member
wielkie dzięki.o to mi chodziło.
chyba zostaną te AE.pobiegałem dzisiaj po mieście ze swoimi płytami i posłuchałem na:
WHARFEDALE 10.4 -słabe
TANNOY MERCURY V4 już -lepsze
AE -najlepsze z tych wszystkich.
oczywiście wszystkie grały lepiej od moich sprzedanych kolumn QUADRAL.
słuchałem też MONITOR AUDIO BRONZE BX6,B&W 684 i KEF Q500.muszę powiedzieć,że...rewelacja.
tylko cena troszkę większa
pozdrawiam
 

rock76

New member
jeśli miałbym dzisiaj kupić to MO.jakoś najbardziej mi sie podobało brzmienie.
słuchałem koncert akustyczny THE BLACK CROWES i..było fajnie.
tak jak pisałem wcześniej za jakiś czas zmienie.
co byś polecił tak do 4000-4500 zł.
 
Do góry