które wybrac...prosze o rade

henio21

New member
Witam

..no juz u mnie po sprawie ..sprzecik przyszedł ..i juz gra. Ale po kolei ..Przestrzegam wszystkich przed kupowaniem w max24...a niech ich tam..10 dni czekałem na sprzet..no nie do uwierzenia, kreca ze wysłany potem ze nie ma ze czekaja tylko na kolumny ...no słowem do dupy i tyle mieli dodac kabelki ..nie ma tzra było kupic ..dziadostwo jak cholera..czytałem kilka postów na temat tego sklepu i wszystko było ok..ale to to juz przegiecie ..przyszło wszystko ampli dvd i Infinyty Beta HCS..głosniczki po prostu PIEKNE...nawet żonie sie spodobały ..troche mi zajeło podłączenie wszystkiego ..głosniki na orginalnych ..dodanycj do zestawu kabelkach ..i reszta tez jakos..zagrało..i to jeszcze jak..mieciutki basik klate przyciska..wysokie extra wyseparowane ..włączyłem muzyczke DTS 5.1. ...tylko trzeba posłuchac..pieknie brzmi ..teraz zostaje mi tylko pobawic sie z ustawieniami ..i DVD odtwarza wszystko totalnie mam wrażenie ze jakbym winylowa płyte wsadził to tez by laser przeczytał ..obraz Super ..MP3 ..słowem wszystko ...Reasumując..fajnie to gra i wyglada. ..no i zupełnie inny wymiar dzwieku ...wszystkim dzieki ..
a szczegłnie Blackninja....
pozdr
henio21


Ps... i nie kupujcie w MAX 24...dobrze radze...
 

rymera

New member
Hi
jotgie dobrze przeczytales chociaz jest to stwierdzenie stare jak swiat
(4 ohm to mniej jak 6 ohm ) .Dobry wzmacniacz nie ma problemu czy
glosniki maja 4 ohm czy 8 ohm przy normalnej glosnosci , bo tylko w warunkach extremalnych 80%- 100% mocy przez kilka godzin
powoduje jego wylaczenie (zbyt wysoki pobor pradu- termiczne zabezpieczenie ) , anie jego uszkodzenie. Dlatego AV wzmacniacze maja
w wiekszosci wyjsia 6 ohmowe. Krytycznie bylo by przy glosnikach 2 ohmowych ktore nie tylko sa rzadkie ale i drogie . ( audio HIFI).
Sa naturalnie glosniki trudne (duzy pobor pradu - duze obciazenie wzmacniacza) , ale istnieja rowniez bardzo stabilne wzmaczniacze.
rymera
 
Do góry