Które 42 cale w cenie 2000-2300zł??

s---r

New member
Dzisiaj ma przyjść plazma :):)
Teraz takie pytanie czy ją "docierać" czy nie? Bo o docieraniu dowiedziałem się czytając forum....
Na czym ma polegac docieranie?
 

s---r

New member
Sam sobie odpowiem bo już doczytałem :)
Docierać można ale wcale nie trzeba. No i chyba bez docierania się u mnie też obejdzie. Chyba, że później zmienie zdanie...

TV przyszedł. Pierwsze wrażenie: extra TV!
Assembled in Czech :)

Jednak po 15 minutach zonk....na menu tego nie widać ale włączająć dvd bo innych źródeł sygnału nie przygotowałem jeszcze, patrze a tam lustro. Nie musi być czarnego tła żebym miał dokładny obraz pokoju z oknem i z tym co za oknem w odbiciu....
Musze się teraz zastanowić jak zminimalizować ten "efekt"...
 

darekguma

New member
Bez reklam
Na żaluzje to nie dostane zezwolenia..... Rolety materiałowe jakieś będą.... :)
Jak rolety materiałowe to szukaj podgumowanych, bardzo dobrze niwelują wpadające swiatło, a jezeli chcesz miec troche swiatła w pokoju to zwykłe, ja takie mam i powiem że przy dużym słońcu (okna na przeciw tv) i tak wszystko sie w nim odbija.
 

s---r

New member
Jak rolety materiałowe to szukaj podgumowanych, bardzo dobrze niwelują wpadające swiatło, a jezeli chcesz miec troche swiatła w pokoju to zwykłe, ja takie mam i powiem że przy dużym słońcu (okna na przeciw tv) i tak wszystko sie w nim odbija.

Też tak myśle, że tak będzie. Może jakby czarne były to jeszcze ale zielone będą....
 

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Napisano na górze tegoż działau: "SprzętWszystko związane z HDTV oprócz wszelkiego rodzaju wyświetlaczy. Za umieszczanie wątków o LCD, plasmach itp, z miejsca będą bany! Odpowiednie działy znajdują się w kat. VIDEO!"
 

s---r

New member
Napisano na górze tegoż działau: "SprzętWszystko związane z HDTV oprócz wszelkiego rodzaju wyświetlaczy. Za umieszczanie wątków o LCD, plasmach itp, z miejsca będą bany! Odpowiednie działy znajdują się w kat. VIDEO!"

zamiast się modrzyć wystarczy przenieść temat gdzie trzeba....jak napisałem w 1 poście
 

s---r

New member
Dorzucę do tego wątku:

Dzisiaj widziałem reklame jakiejś plazmy LG 42" za 1599zł.
Mówili o kontraście 3000000, 600Hz...
Tylko nie wiem gdzie ale chyba MM.

Czemu to takie tanie? 1 tys. taniej od mojego P42S20E...
 
Do góry