która platforma cyfrowa

piotriviola

New member
Witam!
Szanowni forumowicze którą wybrac platformę cyfrową by w pełni móc wykorzystac swoje LCD.cHODZI MI O OBRAZ DZWIĘK ITD!
Pozdrawiam!
 

hryniek

New member
Przyłączam się do prośby o podpowiedź, analogowa vectra mnie drażni a cyfrowa będzie w moim mieście Bóg wie, kiedy… dlatego chętnie przejdę się na coś lepszego. Tylko co?! Także proszę o pomoc.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
musicie poczytać wątki o systemie N-ki i Cyfry +.
Sorzystaj z funkcji szukaj.
Tam jest opisanych dużo wad i zalet . Ważne aby sie znimi zapznać .Walkę o swoje miejsce rozpoczyna też Polsat.
Ale ja kierowałbym się wyborem programowym i wygodą/ tuner z nagrywarką/.
 

hryniek

New member
Forum czytam od dnia, kiedy się zarejestrowałem. Plusy & minusy N i Cyfry mogę wyliczać w nieskończoność. Poza tym to, co dla jednego jest plusem dla innego może być minusem tak jak ja np. nie znoszę filmów z lektorem to inny może je uwielbiać... Najbardziej interesowałaby mnie opinia cena/jakość ww platform cyfrowych. Cały pakiet N kosztuje chyba 80 pln a teraz w promocji nbox recorder za 250 pln chyba. Cyfra + mega pakiet za 140 pln + tuner etc

ogólnie to można zbaranieć w tym natłoku informacji i opinii, Cyfrowy Polsat mega pakiet za 59 pln + dekoder etc - CP zaczyna od kiedyś tam nadawać w HD... Mniej więcej jakoś tak to wygląda i sam już nie wiem, co wybrać, dlatego konkretne opinie, mocne argumenty za i przeciw były by pomocne w tym temacie.
 

zolw1

New member
Odpowiedzi na pytanie "która platforma lepsza?????" nie ma... Ile zdań tyle odpowiedzi ;)
Zastanów się jakie programy chcesz oglądać, ile możesz wydać, na czym będziesz oglądać i wtedy sam wybierzesz :)
Wybór de facto jest trudny, zwłaszcza dla maniaka HD z mało zasobym portfelem, jeśli zależy Ci na dobrym filmie i piłce nożnej bierz C+, jesli na niskiej cenie, innym sporcie niż footbal i wszystkich kanałach ogólnopolskich przez sat wez Polsat, jesli na filmach na załowanie bez czytania programu to nbox recorder itp itd
Oczywiscie kazda platforma ma wady, C+ i n za wysokie ceny, Polsat slaba jakość i brak zawartości premium, n słabe kanały i niedorobiony sprzęt itd itp
Miłego wyboru ;)

Pozdrawiam :mrgreen:
 

onkyo3

New member
Polsat cyfrowy

A ja poczekam jeszcze parę dni bo dowiedziałem się oststnio że polsat od 15 października wprowadza w ofercie kanały HD tylko nic narazie konkretów jakie:hmm:
i jak narazie ma największą ilośc kanałów za według mnie rozsądne pieniądze
 

zolw1

New member
Dokładnie od 12 października (dokładnie rok po n :D), na początek Polsat HD i Polsat Sport HD (kodowane już w nowym Nagravision 3 ;)) a do końca bodajże czerwca 2008 ma być aż 6 kanałów HD, zapowiada się ciekawie, zeby tylko ich moduły to przerabiały bo 3 skrzynka satelitarna to już przesada... :hmm: No i ciekawe jakie ceny pewnie 5-6zl za kanał, moze w pakiecie 25 za całość, jeszcze dojdą promocje, może być całkiem całkiem
Co do zawartości w stosunku do ceny zgodze się, jednak ja lubie C+ a samego wziąć nie moge :(
 
Do góry