Którą kupić???

Którą grę na PS3 Byście kupili???


  • Total voters
    0

Bambolo82

Banned
Tak, ale tylko w 1 kwartale bo w pozostałych Playstation 3 20-21% a Xbox360 14-15%.

No i do tego mamy teraz 23 miesiąc życia PS3 i 37 miesiąc życia Xbox360.

Rządzi Nintendo DS, które jest żyłą złota dla wydawców gier.
 
Ostatnia edycja:

mrtwister

New member
Co do wyścigówek się nie wypowiadam (nie mój klimat). Z przedstawionej listy polecam tylko i wyłącznie MGS4 ze względu na świetny storyline i grafikę, a także rozwinięty multiplayer.

Co do bijatyk oczywiście soul calibura 4, co prawda nie ma go na liście, ale w pełni zasługuje na swoje dobre recenzje.

pozdr.
 

Mefju

New member
Nie wiem co takiego widzisz w MGS4 , spoko to niezła gra.Ale z tego co czytałem to nie ma tam żadnych nowości , fabularnie też nie jest wg. mnie powalająca a tym bardziej graficznie.Wydaje mi się , że po prostu tak lubisz tą grę , że dajesz jej plusy za wszystko.Pozdro
 

ps_user

New member
Bez reklam
Jest "pole walki" ;) więcej przeciwników co daje możliwość postrzelania sobie do bólu. Mnogość broni oraz możliwość modyfikacji to niezłe urozmaicenie.

Tylko że, zastanawiający jest fakt że taka gra oferuje animację postaci na poziomie kukiełki.:confused: Zmiana pozycji z wyprostowanej na kucanie wygląda totalnie sztucznie. Chodzenie po schodach, to animacja "cnotki" - stopień po stopniu. Żenada.
Grafika jest specyficzna. Brak wysokiej rozdzielczości daje się zauważyc, jednak jednolita kolorystyka wprowadza klimat pola walki - kurz, wystrzały, naloty. Jest sugestywnie :cool:
Gra nie jest słaba, ale wg mnie brakuje jej do ideału kilku europejczyków w teamie developerskim, albo przekazanie kierownicktwa produkcji komuś innemu niż Hideo Kojima. On mógłby się zająć już tylko scenariuszem, bo jest nie do podrobienia :)
 

Bambolo82

Banned
Forest89 napisał:
Mam pytanie. Sa jakieś gry na PS3 które mają format 1080p? I jak jest z GTA 3? Ona jest 720p?
Jasne, że są gry na PS3 w rozdziałce 1080p i to nie byle jakie :cool:.

W pełnym 1080p pracują m .in. następujace gry na PS3: Metal Gear Solid 4, Gran Tursimo 5: Prologue, Wipeout HD, Ridge Racer 7, Bioshock, NBA09: The Inside, Virtua Tennis 3, Ninja Gaiden Sigma, College Hoops, Street Home Court, Tekken Resurection, The Darkness, Marvel Ultimate Alliance.

God of War 3 oraz finalna wersja Gran Turismo 5 też będą w Full HD 1080p :).

W 1080p chodzi tez dużo tytułów casual'owych do pobrania za kilkadziesiąt złotych z Playstation Store m. in. Super Stardust HD.

Co do GTA4, to jest to gra wydana również na Xbox360, nie była jakoś specjalnie podrasowywana pod potęgę Playstation 3 i procesor CELL, dlatego chodzi "tylko" w 720p.
 
Ostatnia edycja:

sosen13

New member
wlasnie jakie kupic...

a co powiecie na temat sonic unleashed. niedawno sie ukazalo i juz u mnie lezy na polce, ale nie wiem czy jutro jej nie zwrocic do sklepu (wciaz zafoliowana). ale midnight club la napewno zostaje :)
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
NFS z pewnością nie :)
Wielokrotnie na tym forum były polecane i opisywane gry samochodowe - wystarczy tylko poszukać.

Pozdrawiam,
 

Bambolo82

Banned
Forest89 napisał:
To jaką dobrą samochodówkę polecacie? Najlepiej w 1080p. Może Gran Turismo 5: Prologue? Opłaca się?
W 1080p masz do wyboru znakomite gry wyścigowe na PS3:
- futurystyczne wyścigi z elementami strzelaniny na torze - WipeoutHD
- realistyczne wyścigi z elementami symulacji - Gran Turismo 5: Prologue
- na wiosnę/lato 2009 szykuje się finalna edycja - Gran Turismo 5

Wszystkie te gry oferują grę dla 1-2 graczy oraz tryb wyścigów online.

Osobiście uważam grafikę GT5:p za rewelacyjną (1080p i pełne 60 klatek na sekundę animacji!!!). Każdy samochód jest wymodelowany z ok. 400000 polygonów (!!!), przy czy na trasie jeździ ich aż 16, a zatem wrażenia wizualne są porażające.

GT5:p ma 2 poziomy trudności, w zależności od tego jaki model fizyki jazdy samochodem wybierzesz: "standard" lub "professional" :D. Dostępnych jest ok. 80 samochodów z pełnymi licencjami czołowych światowych marek producentów (i ta liczba stale rośnie poprzez update'y!). Jest nawet bolid F1 Ferrari 2007. Do tego dochodzi rozbudowany tuning tych wszystkich aut (po zdobyciu licencji "S"), który jest nawet aktywny w trybie wyścigów online, gdzie każdy może się przed światem pochwalić swoimi ustawieniami samochodu. Co 3 miesiące producent wypuszcza update z nowymi wyścigami online oraz nowymi autami (wypuszczono już 3 update'y, czyli tzw. spec's - aktualnie mamy GT5:p spec III; szykuje się spec IV :) ). Dużą atrakcją jest też uczestnictwo w internetowym rankingu okrążeń na żywo. Można publikować swoje powtórki w necie, jeżeli uda nam się rewelacyjnie pojechać okrążenie. Można by jeszcze długo wymieniać zawartość tej znakomitej gry.

Na tym forum można spotkać się opiniami, iż GT5: Prologue nie warto kupować z uwagi na ograniczenie jej zawartości do czasu wypuszczenia pełnego wydania GT5 (ma być w niej nawet ponad 500 licencjonowanych aut i więcej torów). Takie zdanie prezentuje m. in. Masta_J.

Kilku innych osobników, w tym ja, uważa odwrotnie. Mam już kilkanaście gier w swojej kolekcji na PS3 i obok MGS4, GTA5: Prologue dało mi najwięcej zabawy i ciekawych wyzwań. Uważam, że warto po nią sięgnąć, zwłaszcza że tą grę można wyrwać za ok. 75 zł na Allegro. Jeśli lubisz trudne i realistyczne gry wyścigowe oraz ostrą rywalizację z żywym przeciwnikiem online to GT5:p zapewni Ci rozrywkę na dłuuuuugo, pomimo iż w zasadzie jest tam bodajże 7-8 tras (licząc z ich wariacjami). W przyszłości możesz dokupić solidną kierownicę i jeszcze zwiększyć doznania z GT5:p.

Z innych wyścigów (w 720p) na PS3 poleciłbym Ci: Burnout Paradise,(wspaniała, widowiskowa gra; "kasowanie" aut i wyzwania w trybie online), Motorstorm 1 i 2 (obie części są fajne; rajdy terenowe, super grafika i bardzo wysoki poziom trudności) oraz Formula One (na chwilę obecną jedyne wyścigi Formula 1 na konsole nowej generacji; niestety nie ma Roberta Kubicy, bo gra uwzględnia stawkę kierowców F1 na 2006 r. :( ).

Nie polecam gier z serii Need for Speed.
 
Ostatnia edycja:

Forest89

Active member
Bez reklam
Kupiłem dzisiaj GTA IV w Empiku. Na pudełku z tyłu pisze - 720p/1080i/1080p czyli ta gra jest w Full HD czy nie? Podczas grania włącza się 720p. Jak to jest z tą grą?
 

Luvczenko

New member
dirt 2 albo Need for Speed SHIFT przy tych wyscigówkach sie dobrze bawilem polecam ci je w 100% na allegro tanio wychaczysz, co prawda to tylko 720p ;) ale je sie nie suszczam na jak widze 1080p .
 
Do góry