Ktora kamere wybrac...

lskora

New member
Witam

Mam takie pytanie. Przymierzam sie do zakupu kamery. Takiej amatorskiej a to na wycieczke zabrac a to jakies przyjecie rodzinne.

Upatrzylem sobie to:
KAMERA TOSHIBA CAMILEO H30 SKLEP - 679

Mam TV Full HD i napalilem sie na te kamere.

Teraz moj rodzony brat chce mi za 600 sprzedac swoja ze wszystkim co dostal ze sklepu a sobie kupuje jakoms innom. Jest to ten model:

PANASONIC SDR-H20

Nie ma FullHD a na HDD jakos specjalnie mi nie zalezy. Inne dane nic mi nie mowia. Moze mi ktos wytlumaczyc dlaczego panasonic jest tak duzo drozszy od Toshiby z FullHD? Co byscie zrobili na moim miejscu kupujac swoja pierwsza kamere do nakrecania wycieczek, imprez rodzinnych i malego dziecka (bo tylko po to ja potrzebuje).

Z góry dziekuje wszystkim za odpowiedz!
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Jeżeli myślisz o faktycznej kamerze Full HD i dobrej jakości to zapomnij o tej Toshibie i już!
Ten Panasonic też nie jest jakimś cudem, ale jest to kamera, którą można już coś faktycznie w przyzwoitej jakości nagrać.
Tak przy okazji określenie Full HD to marketing, żadna amatorska kamera z niskiego segmentu cenowego nie nagrywa materiału Full HD.....
 

Gucio50

New member
Bez reklam
... ... patrzylem sobie to:
KAMERA TOSHIBA CAMILEO H30 SKLEP - 679

Mam TV Full HD i napalilem sie na te kamere.

Teraz moj rodzony brat chce mi za 600 sprzedac swoja ze wszystkim co dostal ze sklepu a sobie kupuje jakoms innom. Jest to ten model:

PANASONIC SDR-H20 ... ...

Kamera SDm nawet Panasonic to już nie na dzisiejsze czasym zwłaszcza że masz Tv full HD.
Idź z karta do sklepu z kamerami i nagraj dla próby kilka minut filmu.
Niech Twój brat zrobi to samo na swojej kamerze. Odtwórzcie te filmy i sam zobaczysz.

Twój problem jest z grubsza taki. Czy wolisz na wakacje jechgać do Hiszpanii 15 letnim mercedesem czy nowym Seicento. To Seicento to ta kamera Kamileo.
 
Ostatnia edycja:
Do góry