Kto wie jak uzyskać w G30 znak "@" z klawiatury ekranowej lub USB?

Marcin2000

New member
Bez reklam
Proszę niech ktoś praktycznie powie bo za cholere nie potrafię ani z klawiatury ekranowej w TV G30 ani z USB postawić znaku "@" - małpy!

Do szyfrowania mi potrzeba znaku @ (hasło WIFI) prosze praktyków i znawców o instrukcje to głupie że G30 nie ma a odtwarzacz 210 ma znak @

W serwisie mi gadali by cisnąć jedynkę na klawiaturze USB - g... prawda a podobno w G30 przy klawiaturze ekranowej jest menu rozszerzone ze znakami nie ma kurde nie widze chyba że ktoś napisze gdzie... fanzolą w tej pomocy Panasonic strasznie.... nie można postawić znaku @ a mi potrzeba albo będę hasła w 7 urządzeniach zmieniał :niewiem:

:)
 

cactusek

New member
Bez reklam
A na klawiaturze usb masz mozliwosc wprowadzania znaków wpisujac kod ascii przez przytrzymanie alta?
Czemu po prostu nie zmienisz hasla w routerze?
 

Marcin2000

New member
Bez reklam
próbowałem był to bodajże lewy alt trzymać plus 66 czy 64 wpisać z klawiatury numerycznej USB nic z tego. Chyba to jest niedopatrzenie i zapomnieli o @ :fool: w multimedilalnym TV Panasonic.

Nie ma co gadać jak nie można uzyskać tego znaku to źle bo tak być nie powinno.

CZy ktoś wie czy można te cholerną małpę @ wstawić w G30? Jak nie to przestawiam hasła w kilku swoich urządzeniach WIFI :(
 
Ostatnia edycja:
Do góry