Kto przetestował SAMSUNGA LE-32M61B?

tomtthestorm

New member
gad7 napisał:
Jakie wrażenia i efekty?
Witam wszystkich uzytkowników tego forum. Również jestem bardzo zainteresowany opiniami na temat tego telewizora. Po wnikiliwym przeanalizowaniu forum wyodrębniłem dwa telewizory nad których zakupem się zastanawiam. Samsung 32LEM61B i Panasonic 32LX500 .
O Panasonicu jest dużo informacji na forum, a co do Samsunga M61B prawie nic. I mam niezłą zagwostkę. Cena jednego i drugiego podobna, na stornie e-panasonic.pl napisane jest że Samsung ma Interfejs HDMI a Panasonic wejscie kompatybilne z HDMI , czy to jest to samo? czy jednak te wejścia się różnią ? Telewizor będzie używany do wszystkiego kablówka, DVD, komputer, gry XBOX.
Dzieki za wszystkie informacje.
 

tomtthestorm

New member
ortax360 napisał:
Musiałbyc bład Panasonic 32lx500 ma wejscie HDMI takie samo jak M61 .Kompatybilne z hdmi to moze byc wejscie DVI-I.
Dziekuje, mam jeszcze jedno pytanie, pisal Pan w innych tematach ze Panasonic 32lx500 ma jakas mgielke przy podlaczeniu przez HDMI i ze
trzeba sie do niej przyzwyczaic. Szczerze powiedziawszy to troche niepokoi mnie ta informacja - wydac 6500 PLN i miec jakas migielke, troche irytujace, mozna dokladniejsza informacje co to " za mgielka" .
 

ortax360

New member
Dokładnie tak jest Panasonic przy sygnale HDTV np720p ma mgiełke na obrazie i troszke wyblakłe kolory trzeba sie przyzwyczaic tutaj JVC 32S60 pokazuie klase i w hdtv jest lepszy od lx500.
Obraz z kabla jest super .
 

tomtthestorm

New member
Samsung 32m61 jest dostepny w Warszawie w sklepie Saturn w "Arkadii" przy rondzie Babka. Faktycznie problem z kurzem na nim osiadajacym jest ogromny , stoi też JVC 32S60, nie miałem czasu ich dokladnie porównać ale na taki szybki rzut oka to obraz z kablowki (bo taki byl dostepny) lepszy byl na Samsungu, w piatek byc moze przejade sie porownac te dwa telewizory "face to face" juz na spokojnie i z tych samych źródeł sygnału.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
jutro pierwszy raz dostanie się w nasze ręce 32 M 61 Samsung.
Porównamy go do innych w tej klasie cenowej.
Zwróć uwagę ,że na pierwszy rzut oka obraz ostry ,ale w codziennym użytkowaniu ważna jest płynnośc .
Ostre obrazy na full - idą w kąt. Są przerysowane.
trzeba zmniejszać ostrość.
Ale jutro - porównamy faktyczne wizualne zalety.
pozdrawiam
 

szarp

New member
no to dzisiaj przyjechał do mnie 32m61. Jestem pod wrażeniem. Zaskoczył mnie jakością obrazu z kablówki. Jest wg mnie nadzwyczaj dobrze. Kable mam podłe na wcisk, jakiś spliter do kompa + idzie jeszcze przez video. TV 21" CRT wyglądał kiepsko, zbierałem się do zmiany ale jakoś zeszło. Dziś podpiołem cacko i o dziwo obraz jest SUPER. Może TVP2 i TVP3 jest tak sobie... ale z odległości > 2 m jest OK. Bałem się czerni w nocy ale jest OK. Obraz Z DVD z podłej Manty po komponencie jest miodzio. Brak smużenia no i ten design.

Jestem bardzo zadowolony.
 

Arius

New member
Tez wkońcu do mnie dotarl. super desing aczkolwiek błekina sciereczka sie przyda, szkoda ze nie matowy tak jak plazmy...ale cos za cos. Z dvd i kompa super :) Czekam na Cyfre+...Mozna powiedzic ze "nowy członek rodziny".

Słodycz dla oczu :shock:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
po długich testach - to mocny konkurent na rynku. Ale w tej klasie cenowej JVC s 60 - jeszcze rządzi . Lepsza czerń , lepsze kolory, naturalne barwy , wiecej szczegółów.
Ale do komp . Samsung - jest lepszy.
Wysoka jakość i dbałość o szczegóły.
Wszystko zależy od celów przeznaczenia
pozdrawiam
 

szarp

New member
kiki a gdzie wyniki testów? zdjęcia albo coś? Przyznam się, że analizowałem możliwości i JVC i Samsunga i jakoś nie zauważyłem tych plusów JVC'a.
 

lopez

New member
Chłopaki - czy się różni s60 od s60BU? Oglądając na stronach internetowych s60 opis jest taki sam jak s60BU ze stronki jvc.

lopez
 

gad7

New member
Dziwna sprawa jak sie zapytac o konkretny model to tysiac odpowiedzi i tysiac pytan tylko nie na temat. Rozumiem iz pytamy sie o samsunga oraz o to jak on wypada na tle innych lcd. Lecz gdy ktos chce wiedzie
Kod:
 cos na temat jvc lub pana lub sonego to niech zalozy wlasny post. Przepraszam jak kogos urazilem, pozdrowienia. A jeszcze jedno czy ktos widzial samsunga taniej niz 6499-tyle w sklepach internetowych bo w MM 7999 i utargowac mozna ale tylko 200 zeta?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Samsunga 32 M 61
http://www.samsung.com/pl/products/television/tfttv/le32m61b.asp
znakomity design, extra współpraca z komputerem - rodzielczość natywna , znakomita ostrość i dynamika.
Szybka matryca znakomicie pokazuje że Samsung dołączył do extraklasy .
Niekonieczne jest wykorzystywanie parametrów na maxa - bo przerysowuje obraz.
Jedyny problem to bieganie ze sciereczką.
Szarp - a jak porównywałeś?
Z obrazu HD zatrzymanego ?
Zapraszam do sklepu zrobię Ci całą prezentację
pozdrawiam
 
Do góry