Kto ma serię B !?!

adam-ant

New member
Czy ktoś ma już nowe modele Samsunga? Chodzi mi głównie o PS50B450, PS50B530 i PS50B650. Będę wdzięczny za wszelkie opinie.
Wcześniej byłem zainteresowany PS50A756, ale o nowych modelach niewiele wiem, poza faktem, że nie są droższe od 756 (no 650 jest nieznacznie droższy) i pobierają mniej energii. Na stronach samsunga (również niemieckiej i austriackiej - są tam jakieś informacje, ale wyczerpujące to one nie są na pewno).
 

ecolab250

New member
tez sie podlaczam do watku, tez intersuje mnie seria B650, glownie z powodow medialnych, ma czytac MKV, toz to szok. Ma byc bardziej energooszedny.
Wypatruje po sklepach "realnych" w celu obejrzenia ale 50" brak. Czekam az ktos "trafi" i podzieli sie opiniami.
 

surfer

New member
Co do czytania mkv-ek, myślę, że będzie tak jak w modelach LCD, np.LE..B650 lub serii LED-owej B7... lub B8... Czyli wszystko będzie chodzić :) Poczytajcie wątki o tamtych modelach to na pewno wszystko będzie jaśniejsze. Oczywiście z założeniem, że w plazmach będzie identyczne rozwiązanie. Ale sądzę, że tak, bo za czytanie tych (i nie tylko plików) odpowiedzialne jest wejściowo USB 2 (czyli movie).
 
Do góry