Kto chetny na zakup adaptera wifi Netgear WNDA3100 v2 do plazm panasonica?

kempo1

New member
Podpinam się do pytania :) Nigdzie nie mogę znaleźć potwierdzenia czy WNDA3100 v.2 działa z G30. Może ktoś sprawdził...
 

jorket

New member
Drodzy panowie kukisp, kempo1, gregork z całą odpowiedzialnoscia stwierdzam iz donkey netgeara 3100 w wersji v2 z przyciskiem na obudowie działa wysmienicie z G30 co mozna tez przeczytać w opinii ktora znalazlem na jakims portalu w kilka sekund ktora pozwole sobie zacytowac

"Internet

Podobno z kablem opcje internetowe działają bez zarzutu. U mnie jak mi się wydawało był drobny problem. Mianowicie... mam w domu router wifi, chodzi o to że znajduje się on po przeciwnej stronie mieszkania, a access point, który do tego celu można doupić do telewizora kosztuje ca 300zł! Do ww celu polecam ustrojstwo o nazwie Netgear WNDA3100. Koszt w necie ca 150zł. Działa femomenalnie! U mnie (pokój z routrem, a po dordze -> inny pokój -> kuchnia -> dopiero pokój z TV – sygnał 4/5 kresek"

jak coś to trwa aukcja z takim routerem aktualnie na allegro cena korzystna moze komus sie uda tą sztuke zgarnac :) Netgear WNDA3100 Karta Wifi USB DualBand N 600 (1745576481) - Aukcje internetowe Allegro pozdrawiam
 

jorket

New member
Witam,
Czy oferta nadal aktualna? Jaka cena końcowa Netgear`a?

trzeba by podliczyc chetne osoby i przedzielic.. to troche zajecia jest.. jesli komus zalezy moze przeczytac ktore osoby nie zalapaly sie na adaptery z usa i popytać ich na PW czy nie chca sie zalapac na kolejna paczke.. duzo zachodu z tym jest wiec najlepiej jakby ktos z zainteresowanych aktualnym zakupem zajac sie ta kwestia i zglosil w watku ewentualną liste.. wtedy bym sie podjal sprowadzenia modemow ponownie
 

d_omin

New member
no tak tylko w momencie kiedy cena zbliża się do 100-110 zł. (kurs $ wyższy o ponad 10 gr.) to sprawa zaczyna się robić mało opłacalna przede wszystkim w świetle ilości poświęconego czasu (na allegro za 150 można dostać nówkę na 2 letniej gwarancji). W sklepach nawet za 120 można łyknąć tylko trzeba przypilnować żeby dostać V2. No chyba że te Twoje mają jakąś szczególną cechę :)
 
Ostatnia edycja:

jorket

New member
Nie wiem o jakich sklepach mowisz ale faktycznie byla by to lepsza opcja.. moze nie kwotowo.. ale jak podliczyc czas itd to lepiej juz dolozyc cene tej jednej pizzy i miec donkeya w polsce szybko na miejscu za cene niewiele wyzsza.. I faktycznie dolar poszedl w gore.. ale jak komus sie nie spieszy to mysle ze ejst to dobry zakup. tym bardziej jesli ktos lubi oszedzeac i zwiekszac sile nabywcza swojej waluty.. wszak połowe ceny sprowadzonego trzeba doplacic aby zakupic ten donkiel na allegro.. a wiec 50% jest dla mnie kuszace i zyczylbym sobie abym taka znizke otrzymywał przy kazdym zakupie :) wtedy zarabiajac 3tys moge pozwolic sobie na zakupy jakbym zarabial 4.5ty :) Ja nikogo nie zmuszam.. ale widze ze jest duzo chetnych.. mi samemu nie chce sie w to troche bawic bo jest jednak troche zachodu nie z samym zakupem.. ale dogrywaniem chetnych osob w ostaniej chwili ktos sie dopisze jak juz faktura jest trzeba korygowac u sprzedawcy czekac na wymiane mailową kosztorys itd.. Wiec musialbym miec pelna liste chetnych osob i wplaty od nich i moge jak pisalem podjac sie takiego importu Generalnie temat uwazalem za zamkniety jednak ktos go podnosi co chwile :) Pozdrawiam
 

d_omin

New member
Oczywiście ja nie neguje że jak ktoś nie ma kasy to jest do dla niego alternatywa ale cena w Pixmani z polską gwarancją 121 zł., jeśli ktoś nie toleruje Pixmani (ta firma jest nieco dziwna) to ma zawsze w sprawdzonym Morele.net za 139 zł. również z dwuletnią gwarancją. Od Morele dzisiaj dostałem potwierdzenie że to jest wersja 2.0 (ma przycisk). Moim zdaniem jak podliczyć TWÓJ czas i formalności to jednak polska opcja jest lepsza (zawsze jest gwara) A wbrew pozorom może kwantowej fizyki nie ma ale te urządzenia również się lubią psuć o czym może świadczyć wypuszczona 2 wersja (w 1 padały płyty główne karty i był problem z zasięgiem). Mimo wszystko dzięki za odpowiedź i chęć pomocy przy zakupie, to się dzisiaj rzadko zdarza tym bardziej że w zakupy musisz angażować kogoś z USA!
 

Dj_em

New member
Witam wszystkich :)

A czy ktoś z forumowiczów może potwierdzić działanie WNDA3100 w Panasonicu LX-37E30E ??? Bo po przeczytaniu całego tematu ktoś widziałem już pytał, ale nie było jednoznacznej odpowiedzi, a na stronie NETGEARA nadal tego TV nie ma na liście kompatybilnych :(

I jeszcze mam pytanie do JORKETA - czy zakup tego adaptera w USA nadal wchodzi w grę ??? Bo fakt faktem można to tutaj kupić już za jakieś 140 zł np na allegro, ale mimo wszystko to chyba nie jest wersja v2 :/ a przynajmniej nikt nic na ten temat nie pisze :(

Z góry dzięki wam za odpowiedź :)
 

maciek127

New member
Witam,
Mam Netgear WNDA3100 v2 , i Router Dlink 524, gdy podłącze Netgear pod telewizor wykrywa mi różne sieci i między innymi Dlinka, wybieram sieć i wpisuje hasło, potwierdzam i po pewnym czasie czekania wyskakuje mi że konfiguracja nieudana,
Mam telewizor TX-L32E30E
 

werona

New member
Działa również z ut30e w komplecie z routerem TP-Link TL-WDR3600 / TL-WDR4300... 5GHz robi swoje zwłaszcza,że w okolicy nikt nie "chodzi" na tej częstotliwości... :)
PS: mój TL WDR 3600 z najnowszym alternatywny oprogramowaniem Open-Wrt GargoylePL by obsy
 
Do góry