ks9000

qwerty951

New member
Witam, czy kupując telewizor samsung ks9000 w Vobis i otrzymując fakturę/paragon - nie będzie problemów z gwarancją? telewizor z polskiej dystrybucji
z góry dzięki
 

MichalTJE

New member
hehe @qwerty951 i ile się nie mylę razem kupowaliśmy Panasa 10 lat temu
i teraz razem kupujemy ks 9000 :)
ja wybieram włąsnie pomiedzy ks9000 a ks9500
rano jestem umówiony na porównanie... jestem w delegacji i dogadałęm asie przypadkowo z gościem który ma obydwa modele na półce...
nie wiem myslę ze idziemy w dobrym kierunku,,,,
zastanów sie mocno czy firma o ktorej piszesz...
ja złozyłem propozycje do 3 najwiekszych sklepów w kraju na TV+sounbar+tuner i jeden z nich daje mi PS4 pro za free...
trochę scigają sie w ofertach
przemyśl to w koncu Twoja kasa...
P.S. poczwiwa plasma Pansa u mnie sie ma super :)
ale jednak juz czas na zmiany ...
powodzenia
MB.
 

qwerty951

New member
niestety to nie ja, konto mam od niedawna :) wybrałem ks9000 i nie żałuję, oby spisywał się dobrze, czego i Tobie kolego życzę :) pozdrawiam
 

MichalTJE

New member
Witam tak jak napisałem wyżej byłem zdecydowany na KS9000.... zoabczyłem porównałem z KS 9500 i... kurde sam nie wiem wiadomo jakie oświetlenie jest w sklepie i wiadomo w domu nie bedzie stał jeden obok drugiego (porównanie odbywało sie na zwyklym programie TV jeden z HD naszych informacyjnych)... jesli chodzi o kase
to waidmoze kręcie się to wokół 10-15 tysi...
co do OLEDA w ogole ie rozpatrywałem bo szczerze nawet nie wiem czego szukać, bedą w kilkunastu sklepach (wielkopowierzchniowych) w całej Polsce w ostatnim miesiacu nawet jeden sprzedawca nie zachrząknał sie na temat Oleda... kazdy mocno promuje KS9000...
ja jestem otwartty na propozycje, dokąd nie odpowiem na oferty któe do mnie spływają...
martwi mnie jeszcze czy Soundbar czy kino domowe--- chce bardzo mocno zrezygnować z kabli... dlatego interesuje mnie połączenie przez bluta...
MB
 
Jak wyżej ks9500 ! zdecydowanie polecam też się zastanawiałem nad 9000
ale warto wybrać 9500
Jak coś potrzebujesz pytaj

wytapane przez tapanie...
 
Do góry